wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:10

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocławska Magnolia: wydłużamy termin składania wniosków
Wrocławska Magnolia: wydłużamy termin składania wniosków

Już po raz siedemnasty absolwenci wrocławskich uczelni, którzy obronili w ostatnim roku prace magisterskie rywalizować będą o nagrody Prezydenta Wrocławia. Najlepsi mogą zainkasować nawet po 10 tys. złotych. Warunek konieczny: magisterium musi dotyczyć szeroko pojętych zagadnień poprawy jakości życia wrocławian.

Reklama

Ze względu na sytuację zagrożenia epidemią i związane z nią ograniczenia możliwości kontaktów, a także zawieszenie zajęć na uczelniach - WCA przedłuża termin składania wniosków w konkursie o miesiąc - do 30 kwietnia br.

Konkurs „Wrocławska Magnolia” skierowany jest do absolwentów wrocławskich uczelni, których prace magisterskie obronione w roku akademickim 2018/2019 dotyczyły zagadnień poprawy szeroko pojętej jakości życia wrocławian, a w szczególności ochrony środowiska naturalnego – w tym głównie redukcji emisji dwutlenku węgla - jak również ochrony życia i zdrowia człowieka oraz zagospodarowania terenów zielonych w mieście.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych prac, a także dążenie do praktycznego ich wykorzystania. Tym samym ich autorzy, poprzez zdrożenie w życie swoich pomysłów, mają szansę przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dodatkowo najlepsze prace zostaną uhonorowane atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi!

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem oraz Formularzem zgłoszeniowym do Konkursu. Więcej informacji uzyskają Państwo u pełnomocnika rektora danej uczelni wyznaczonego do spraw Konkursu „Wrocławska Magnolia” oraz w Biurze Współpracy z Uczelniami Wyższymi:

Agata Hechnertel.: +48 71 770 20 00[email protected]

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl