wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:00

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Pracodawcy ze studentami o przyszłej pracy
Pracodawcy ze studentami o przyszłej pracy

Serię spotkań z potencjalnymi pracodawcami z różnych branż przygotowała Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu. To przede wszystkim okazja dla studentów by dowiedzieć się, jakich umiejętności oczekują od nich szefowie firm.

Reklama

Pierwsze z cyklu sobotnich spotkań zatytułowanych „Absolwenci uczelni oczami praktyków” zaplanowano już na 9 maja. - Spotkania mają charakter otwarty – zapraszamy na nie wszystkich maturzystów, studentów oraz absolwentów. – mówi Aneta Rawecka, dyrektor ds. marketingu Wyższej Szkoły Handlowej.

Prelegentami podczas pierwszej sesji będą managerowie Euro Banku: Grzegorz Pętal, który zarządzał zespołami HR w Polsce oraz Europie Wschodniej i Azji Zachodniej oraz Maciej Bielecki, odpowiedzialny za tworzenie polityki rekrutacyjnej firmy zatrudniającej ok. 3 tys. osób. Po spotkaniu będzie okazja na rozmowę z gośćmi uczelni.

Także w sobotę w biurze karier chętni będą mogli porozmawiać o studiach w WSH.

Spotkanie 9 maja w godzinach 10:30-12:30 w auli uczelnianej przy ulicy Ostrowskiego 22. Kolejne wydarzenie w ramach cyklu „Absolwenci uczelni oczami praktyków” planowane są na 26 i 30 maja oraz 13 czerwca. Udział jest bezpłatny.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl