wroclaw.pl Akademicki Wrocław - studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 26°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

dr Mirosław Moroz - Ubezpieczeniaonline.pl: Stworzenie e-usługi uzyskania odszkodowania za pośrednictwem dedykowanego serwisu internetowego.

Celem stażu jest opracowanie i wdrożenie  serwisu internetowego, który w kompleksowy sposób skojarzy osoby poszkodowane z kancelariami odszkodowawczymi.

Reklama

 

dr Mirosław Moroz, Uniwersytet Ekonomiczny

Ubezpieczeniaonline.pl sp. z o.o.

O projekcie

Przygotowywany serwis internetowy jest przedsięwzięciem, które pozwoli osobom poszkodowanym z tytułu szkód osobowych i majątkowych, na znalezienie, a w dalszej kolejności rozpoczęcie procesu dochodzenia odszkodowania. Założeniem projektu jest zaoferowanie poszkodowanym nowego kanału zgłaszania i dochodzenia szkód – za pośrednictwem Internetu. Taki sposób kontaktu wynika z popularności przestrzeni wirtualnej jako miejsca pozyskiwania informacji i zawierania transakcji. Dla poszkodowanych uruchomienie serwisu wiąże się z wygodą i szybkością kontaktu, jak również umieszczeniem fachowych porad w jednym miejscu. Z kolei kancelarie odszkodowawcze otrzymają nowy kanał pozyskania klientów. Dodatkową zaletą z ich punktu widzenia jest segmentacja potencjalnych klientów ze względu na doznane szkody i dopasowanie do oferty danej kancelarii odszkodowawczej.

Opracowywany serwis pozwoli przede wszystkim na uproszczenie i usprawnienie kontaktu między poszkodowanym a firmami dochodzącymi odszkodowania. Według wiedzy piszącego te słowa opisywane rozwiązanie ma pionierski charakter na polskim rynku.

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl