wroclaw.pl Akademicki Wrocław - studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dr inż. Demis Pandelidis – EVS: Zwiększenie potencjału rynkowego firm w zakresie technologii energooszczędnych i odnawialnych źródeł energii

Tomasz Wysocki,

Firma EVS działa na szeroko rozumianym rynku budowlanym w Polsce, jej działalność dotyczy zarówno budynków nowych jak i istniejących. Klientami są właściciele lub zarządcy obiektów, w skład których wchodzą: prywatni inwestorzy, przedsiębiorstwa i konsorcja przemysłowe, deweloperzy, właściciele i zarządcy budynków.

Reklama
Najważniejsze informacje (kliknij, aby przejść)

Dr inż. Demis Pandelidis

Politechnika Wrocławska

 

O firmie

EVS jest firmą wykonawczą istniejącą na rynku branży instalacyjnej od 2009 roku. Ma doświadczenie w wykonywaniu wewnętrznych instalacji grzewczych, wodnych, kanalizacyjnych, gazowych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.  Jej zakres działalności to głównie instalacje dla zakładów technologicznych, biur, hal magazynowych i budynków handlowo – usługowych oraz instalacje dla domków jednorodzinnych i budownictwa wielorodzinnego.

Firma Na podstawie wieloletnich doświadczeń rynkowych firma EVS zidentyfikowała kluczowe kierunki rozwoju dla przedsiębiorstwa, które w znaczący sposób poprawią jej pozycję na rynku.

O projekcie

Celem projektu jest uczynienie przedsiębiorstwa jednym z liderów rynkowych, który oferuje indywidulane rozwiązani energooszczędne z wykorzystaniem dedykowanego modelu biznesowego dla modernizowanych obiektów.

W ramach projektu partner naukowy, dr inż. Demis Pandelidis, będzie opracowywał dla przedsiębiorstwa algorytmy dla indywidulanych systemów  automatyki oraz prowadził symulacje budynków. Symulacje i praca algorytmów zostaną zweryfikowane na rzeczywistych obiektach.

Co skłoniło naukowca i firmę do podjęcia współpracy?

Duża nisza rynkowa na dedykowane rozwiązania bazujące na energii odnawialnej.

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl