wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 03:15

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dołącz do otwartego wykładu online prof. Andrew Hoskinsa o mediatyzacji wojny

Wymiana doświadczeń badaczy mediatyzacji, warsztat i otwarty wykład online pt. The War Feed: War in Plain Sight wygłoszony przez prof. Andrew Hoskinsa z Uniwersytetu Glasgow. Oto główne wydarzenia w ramach szóstej edycji spotkań dla badaczy mediatyzacji.

Reklama

W piątek 9 grudnia odbędzie się otwarty wykład online na temat mediatyzacji wojennych. Wykład jest wydarzeniem w ramach zamkniętych szóstej edycji spotkania Towards Development of Mediatization Research.

Wykładu może wysłuchać każdy. Spotkanie odbędzie się 9 grudnia w godz. 9.30–10.15 pod linkiem

Badacz pamięci i zapominania w kontekście nowych technologii

Andrew Hoskins w swoich badaniach skupia się przede wszystkim na interdyscyplinarnym zrozumieniu, w jaki sposób i dlaczego społeczeństwo ludzkie jest przekształcane przez technologię cyfrową i media. W zakresie zainteresowania badacza są też konsekwencje wypływu technologii cyfrowych dla pamięci i zapominania, w tym problem autopaparyzacji i rezygnacji z prywatności.

Wydarzenie organizowane jest przez Katedrę Miediatyzacji Instytutu Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Wrocławskie Centrum Akademickie i Academię Europaea Wroclaw Knowledge Hub.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl