wroclaw.pl strona główna Akademicki Wrocław – studia i uczelnie wyższe we Wrocławiu Akademicki Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 22:34

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Akademicki Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dni Aktywności Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej: nauka, hobby i zabawa
Członkowie Koła Naukowego PWr Ricing Team z bolidem RT12e fot. Łukasz Łękawski/PWr Racing Team
Członkowie Koła Naukowego PWr Ricing Team z bolidem RT12e

W ramach Dni Aktywności Studenckiej na Politechnice Wrocławskiej w czwartek, 20 października, odbędzie się wystawa kół naukowych i organizacji studenckich, prelekcje i dni otwarte. Będzie można zobaczysz łaziki i bolidy, potańczyć i porozmawiać o studenckim podróżowaniu albo karierze naukowej.

Reklama

Wystawa kół naukowych na Politechnice Wrocławskiej

W czwartek między 10.00 a 17.00 w budynku C-13 Politechniki Wrocławskiej 45 organizacji studenckich zaprezentuje swoją działalność. Będą też stoiska Inkubatora Przedsiębiorczości i Działu Studenckiego na PWr.

Odwiedzający będą mogli porozmawiać z przedstawicielami kół i w wielu przypadkach naocznie przekonać się, czym zajmują się poszczególne organizacje. Każde koło bierze udział w konkursie na najlepsze stanowisko wystawiennicze. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone podczas wieczornej imprezy w Strefie Kultury Studenckiej.

Wydarzenia w ramach Dni Aktywności Studenckiej

W ramach Dni Aktywności Studenckiej niektóre koła przygotowały spotkania lub dni otwarte.

BEST Wrocław – należącej do Board of European Student of Technology organizacji zajmująca się m.in. organizowaniem wymiany studenckiej – zaprasza na prelekcje w środę 19 października. Między godz. 15.00 a 18.00 odbędzie się spotkania o tym, jak zorganizować wyjazd zagraniczny na 7–10 dni za maksymalnie 30 euro.

W ramach DAS Studencki Klub Tańca Towarzyskiego ISKRA zorganizowało w czwartek otwarte treningi taneczne (dla zaawansowanych o 18.30, dla poczatkujących o 20.00). Zajęcia odbędą się w salce fitness IX LO przy ul. P. Skargi 31 (wejście od ul. Nowej). Należy wziąć sportowe buty, luźne ubranie i wodę do picia.

Koła naukowe rekrutują nowych członków

Jeśli nie podczas Dni Aktywności Studenckiej, to już indywidualnie, najlepiej na Facebooku, można szukać ogłoszeń o naborze do kół naukowych. Nowych członków szukają m.in.:

  • CARDO – Koło Naukowe Urbanistyki,
  • Koło Naukowe Project Management Group,
  • Koło naukowe Studentów Biotechnologii „Bio-Top”,
  • Koło Naukowe PWr Aerospace,
  • Koło Naukowe Hydro +.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl