T1
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa - Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria DominikańskaLinia będzie kursowała z częstotliwością:
- co około 20 minut w godzinach od 19:00 do 22:00
- co około 15 minut w godzinach od 22:00 do 0:45 (ostatni kurs ze Stadionu Wrocław)
T2
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza - Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Leśnica – Średzka - Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)Linia będzie kursowała z częstotliwością
- co około 20 minut w godzinach od 19:00 do 22:00
- co około 15 minut w godzinach od 22:00 do 0:30 (ostatni kurs z Leśnicy).
Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również liniami specjalnymi T1 i T2 wynosi 3,40 zł (jednorazowy bilet normalny) oraz 1,70 zł (jednorazowy bilet ulgowy) lub na podstawie biletów czasowych.