7-14 lutego Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa

W 27 krajach na całym świecie – zawsze w tym samym terminie: 7-14 lutego – obchodzony jest Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa. Celem tego święta jest celebrowanie małżeństwa w okresie walentynkowym, pogłębianie więzi małżeńskiej, wspólne spędzenie czasu, a także moment do zatrzymania się nad tematyką małżeństwa w dzisiejszych czasach.


Wrocław dołącza do tej inicjatywy i zaprasza do udziału w wielu wydarzeniach przygotowanych z myślą o małżonkach.

Z racji pandemii wszystkie konsultacje, warsztaty, seanse i konferencje odbywają się online. Dają jednak możliwość uczestnictwa w nich w zaciszu własnego domu.

Tydzień Małżeństwa 2021

Tydzień Małżeństwa 2021

Wykład
Termin od 7 lutego 2021 do 14 lutego 2021

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

Właśnie ruszyły zapisy na przygotowane w ramach Tygodnia Małżeństwa wydarzenia: konsultacje z psychologiem, psychoseksuologiem, terapeutą par i webinary. Udział w nich jest bezpłatny.

Mówcie: kocham Cię – radzi diamentowe małżeństwo

Od 60 lat, codziennie, mówią sobie „kocham Cię”. Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak – to nie bajka tylko prawdziwa historia miłości państwa Nosalów z Biskupina. Jak zostać parą na medal – i to dosłownie? Z okazji zbliżającego się VII Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa opowiedzą nam to bez wątpienia eksperci w tej dziedzinie.

Czytaj dalej tutajZgłoś uwagę