27 czerwca - zmiany w kursowaniu autobusów przez Kowale

W związku z planowanym rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z budową sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na Osiedlu Kowale, od 27 czerwca 2015 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii autobusowej 118 i nocnych kursów linii 241.


Autobusy linii 118 będą kursowały w skróconej relacji od pętli na Rędzinie do skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej, od ulicy Toruńskiej przez ulicę Kwidzyńską, Działdowską i Tczewską.
W kierunku przeciwnym od skrzyżowania ulicy Kowalskiej i Tczewskiej autobusy linii 118 zostaną skierowane objazdem przez ulicę Chłopską do ulicy Kowalskiej.

Na odcinku od pętli przy 3M przy ulicy Kowalskiej do pętli na Sępolnie lub Wojnowie zostaną uruchomione kursy linii zastępczej 718.

Nocne kursy linii 241 realizowane w kierunku centrum miasta nadal będą kursowały z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Kowalskiej, Działdowskiej i Kwidzyńskiej, a w kierunku przeciwnym od ulicy Działdowskiej zostaną skierowane przez ulicę Tczewską, Kowalską i Chłopską do ulicy Kowalskiej.

Prace potrwają do końca wakacji.

Zgłoś uwagę