27 czerwca – rusza przebudowa ulicy Grabiszyńskiej

W związku z przebudową jezdni ulicy Grabiszyńskiej (przy cmentarzu Grabiszyńskim) zostaną wprowadzone zmiany tras linii autobusowych A, 107, 125, 251, 319, 325 i 607.


Autobusy linii A, 125 i kursy nocne linii 251 jadące w kierunku alei Piastów zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Grabiszyńskiej i Ostrowskiego przez ulicę Ostrowskiego, Krzemieniecką, Trawową, Avicenny i Wiejską do alei Piastów.

Autobusy linii 107 w kierunku Kleciny i pętli Krzyki, od ulicy Stanisławowskiej pojadą objazdem przez ulicę Avicenny i Wiejską do ulicy Karmelkowej.

Kursy linii 325 do Poczty Polskiej zostaną skierowane objazdem od skrzyżowania ulicy Grabiszyńskiej i Ostrowskiego przez ulicę Ostrowskiego, Krzemieniecką, Trawową do ulicy Avicenny.

Autobusy linii 319 i 607, jadące w kierunku ulicy Tynieckiej oraz koncernu LG od skrzyżowania ulicy Grabiszyńskiej i Ostrowskiego, pojadą przez ulicę Ostrowskiego, Krzemieniecką, Trawową, Avicenny od ulicy Mokronoskiej.

W kierunku przeciwnym, ww. linie autobusowe będą kursowały bez zmian, tj. obecną trasą przejazdu przez ulicę Solskiego i Grabiszyńską. 

Czas trwania prac około 2-3 miesięcy.

Zgłoś uwagę