Linia będzie jeździć na trasie:
Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Galeria Dominikańska.
- Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 5 minut po zakończeniu zawodów tj. od około godziny 22:30 do około godziny 23:00.
- Opłata za przejazd środkami komunikacji zbiorowej (linie normalne), w tym również linią specjalną T3 wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).