Autobusy linii 124 będą kursowały z częstotliwością:
W dni robocze
- od około godziny 6:00 do około godziny 6:50 co 30 minut;
- od około godziny 6:50 do około godziny 7:20 co 20 minut;
- od około godziny 7:20 do około godziny 21:30 co 30 minut.
W soboty
- od około godziny 6:00 do około godziny 21:30 co 30 minut.
W niedziele
od około godziny 9:00 do około godziny 21:30 co 30 minut po następującej trasie przejazdu:Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich –Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Karwińska – Opolska – Tyska – Księże WielkieKsięże Wielkie – Tyska – Opolska – Karwińska – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska –Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)Po uruchomieniu nowej autobusowej linii 124, nadal będą realizowane kursy linii 134 wyłącznie na trasie Nowy Dwór – Księże Wielkie – Nowy Dwór przez Aleję Armii Krajowej, ulicę Krakowską i Opolską z częstotliwością:
W dni robocze
- od około godziny 5:00 do około godziny 6:50 co 30 minut;
- od około godziny 6:50 do około godziny 7:20 co 20 minut;
- od około godziny 7:20 do około godziny 23:00 co 30 minut.
W soboty
- od około godziny 5:00 do około godziny 23:00 co 30 minut.
W niedziele
- od około godziny 6:00 do około godziny 23:00 co 30 minut.
Bilety okresowe zakupione na linię 134 będą upoważniały do podróżowania autobusami linii 124 bez żadnych dopłat i odwrotnie bilety okresowe zakupione na linię 124 będą upoważniały do podróżowania autobusami linii 134 na całej trasie przejazdu.