Trasa
Autobusy linii 143 będą kursowały po trasie:Kminkowa – Waniliowa – Cynamonowa – Pełczyńska – Kominiarska – Księgarska – Sułowska - Rondo Obrońców Grodna – Żmigrodzka – Nowaka-Jaziorańskiego – Rondo Kielara – Nowaka-Jeziorańskiego – most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – Oporów
Oporów – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – most Milenijny – Nowaka-Jeziorańskiego – Rondo Kielara – Obornicka – Pełczyńska – Cynamonowa – Waniliowa - Kminkowa
Częstotliwość:
w dni robocze
- od około godziny 5:00 do około godziny 6:00 co 30 minut;
- od około godziny 6:00 do około godziny 8:00 co 15 minut;
- od około godziny 8:00 do około godziny 14:30 co 30 minut;
- od około godziny 14:30 do około godziny 18:00 co 15 minut;
- od około godziny 18:00 do około godziny 23:00 co 30 minut.
w soboty
- od około godziny 5:00 do około godziny 23:00 co 30 minut.
w niedziele
- od około godziny 9:00 do około godziny 23:00 co 30 minut.