Trasa T4
Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana –Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – BiskupinLinia będzie kursowała z częstotliwością co około 2-5 minut od około godziny 16.30 do około godziny 17.30 (odjazdy z przystanku „Rynek”).