Zaproszenia na spektakl „Prometeusz” [ZAKOŃCZONY]

Oddamy podwójne zaproszenia na spektakl akrobatyczno-taneczny „Prometeusz”. Zaproszeń jest sześć: na piątek 4 listopada (godz. 19.00), na sobotę 5 listopada (godz. 19.00) oraz na na niedzielę, 6 listopada (godz. 18.00) w Imparcie.


Kanwą przestawienia jest antyczny mit o Prometeuszu, który budzi w ludziach rozum, myślenie, kreatywność, pasje i zainteresowanie światem. Niezadowolony z obrotu spraw Zeus posyła na ziemię puszkę pełną ludzkich trosk, chorób i lęków.

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać podwójne zaproszenie w podanym niżej formularzu zgłoszeniowym, należy wpisać odpowiedź na pytanie: co Prometeusz wykradł bogom?

Konkurs trwa do środy, 2 listopada, do godz. 10.00. W formularzu zgłoszeniowym wpiszcie także imię i nazwisko, numer kontaktowy telefonu i aktualny adres e-mailowy oraz dzień spektaklu (piątek, sobota albo niedziela). Wygrywa 8 i 15. osoba z każdego dni (piątek, sobota, niedziela), która nadeśle do nas poprawną odpowiedź. Laureata poinformujemy telefonicznie i mialowo, jak odebrać zaproszenie.

Zgłoś uwagę