10 września Wrocław Maraton – zmiany w komunikacji

10 września, podczas trwania 35.PKO Wrocław Maratonu.od godz. 8.00 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu autobusów i tramwajów. Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę maratonu, służby policji będą w miarę możliwości, przy zachowaniu bezpieczeństwa maratończyków, umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej
i autobusowej.


Jak co roku, dystans maratonu wyznaczono ulicami Wrocławia. W mieście pojawią się okresowe zmiany komunikacyjne, a część dróg będzie zamknięta: - całość trasy zostanie wyłączona z ruchu od 7:00 dnia 10.09.2017r., choć okresowe utrudnienia mogą pojawiać się wcześniej. Zmiany potrwają maksymalnie do godziny 15:00. Wzdłuż trasy biegu całą dobę będą obowiązywały dodatkowe zakazy zatrzymywania się; - zmieni się kursowanie pojazdów komunikacji publicznej – tramwajów i autobusów.

Komunikacja tramwajowa

  • Zmiany na liniach 0P, 0L, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 20, 23, 24, 31, 32, 33. Tymczasowe zawieszenie linii 14, 33

Komunikacja autobusowa

Zmiany na liniach A, C, D, K, N, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 113, 116, 118, 119, 122, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136, 140, 141, 142, 144, 146, 325, 612, 709, 904, 908,  910, 911, 914, 930. Tymczasowe zawieszenie linii K, 145

Szczegółowy wykaz zmian w komunikacji w trakcie 35.PKO Wrocław Maraton [PDF]

 

 

Komunikacja tramwajowa

 

0L 0P 1 2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 14 15 17 20 23 24 31 i 32 33

Linia 0L

Od godziny 8:00

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Dworzec Główny – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze

Od godziny 9:40

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich –Piłsudskiego – pl. Legionów –  Piłsudskiego – Dworzec Główny – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska –Trzebnicka – Dworzec Nadodrze

Od godziny 11:00

Dworzec Nadodrze – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Dworzec Główny – Małachowskiego – Pułaskiego – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 0P

Od godziny 8:00

Dworzec Nadodrze – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Dworzec Główny

Dworzec Główny – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze

Od godziny 9:40

Dworzec Nadodrze – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki –pl. Społeczny - pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego – Dworzec Główny

Dworzec Główny – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Dworzec Nadodrze

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 1

Od godziny 10:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska –
pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 2

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki –
pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 3

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –
pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 4

Od godziny 8:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów - Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 9:30

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny –
pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 5

Od godziny 8:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –pl. Wróblewskiego – Traugutta - Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Księże Małe – Opolska - Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska - Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta –
pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera – Wiśniowa

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 6

Od godziny 8:00

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza- pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale - Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma

Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Kowale

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 7

Od godziny 8:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Dubois

Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka –  Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Renoma

Renoma – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska - Oporów

Oporów – Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich –  Krzyki

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich –Hallera - Wiśniowa

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki 

Od około godziny 14:10 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 8

Od godziny 8:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 9

Od godziny 8:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od około godziny 10:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 10

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów

Pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 11

Od godziny 8:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich - Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego - Rynek

Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) - Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Powstańców Śląskich – Hallera - Wiśniowa

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny - Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie - pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa –
św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi - Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 14

Od godziny 8:00

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska –
pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kursy zostaną zawieszone do chwili przebiegnięcia maratończyków przez pl. Jana Pawła II (do około godziny 12:00)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 15

Od godziny 8:00

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale –
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera - Dubois

Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska - Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po przebiegnięciu maratończyków przez skrzyżowanie Świdnicka - Piłsudskiego

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica - Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 17

Od godziny 8:00

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina - Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego - ZOO

Od godziny 9:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki - Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego - ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – pl. Dominikański– Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Oporów - Grabiszyńska – Hallera - Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Od około godziny 11:20 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 20

Od godziny 9:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów - Lotnicza - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 23

Od godziny 8:00

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego –
pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema

pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Od godziny 10:30

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Rynek

Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka - Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza - Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 24

Od godziny 8:00

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska –  Dubois - most Mieszczański – Jagiełły - most Sikorskiego -
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin

Od godziny 9:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska –  Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego –
pl. Jana Pawła II – Legnicka – Pilczyce (realizacja postoju)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 10:00 (odjazdy w odstępach 20-30 minut)

Tramwaje po północnej/zachodniej stronie Wrocławia

Pilczyce – Legnicka –pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszynek - Hallera - Powstańców Śląskich – Krzyki

Krzyki – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszynek

Od godziny 11:30

FAT – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Zajezdnia Ołbin

Zajezdnia Ołbin – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – FAT

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 31 i Linia 32

Od godziny 8:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Kozanów)

Stadion Wrocław (Kozanów) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Stawowa - Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 9:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław (Kozanów) – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską) – Pilczycka - Stadion Wrocław (Kozanów)

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym)

Galeria Dominikańska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od godziny 10:45

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka – Świeradowska – Gaj

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław (Kozanów) – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską) – Pilczycka - Stadion Wrocław (Kozanów)

Od godziny 12:00

Tramwaje na Kozanowie

Stadion Wrocław (Kozanów) – Pilczycka – Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską)

Kolista (przystanek przed skrzyżowanie z ulicą Kozanowską) – Pilczycka – Stadion Wrocław (Kozanów)

Tramwaje na trasie Gaj – Pilczyce

Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 33

Linia zostanie zawieszona do około godziny 10:00 

Od godziny 10:00

Park Staromiejski – Wierzbowa – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – Wierzbowa – Park Staromiejski

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu.

 

Komunikacja autobusowa

 

A C D K N 101 102 103 104 105
106 108 110 112 113 116 118 119 122 125
126 127 128 129 130 131 132 133 134 136
140 141 142 144 145 146 148 149 325 612
709 904 908 910 911 914 930


KOMUNIKACA AUTOBUSOWA ZASTĘPCZA

Linia 714

Kursuje w godzinach wyłączenia z ruchu komunikacji tramwajowej do pętli Osobowice

Osobowice – Osobowicka – Na Polance - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Dw. Nadodrze

Dw. Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Broniewskiego – Bałtycka – Osobowicka – Osobowice

 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

 

Linia A

Od godziny 8:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale -  Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Komandorska - Wielka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – objazd Ronda Reagana – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 10:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale -  Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna – Komandorska - Wielka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 11:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale -  Świdnicka – Powstańców Śląskich - Wielka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 11:45

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Kromera - mosty Warszawskie - Wyszyńskiego - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Wielka - Krucza - Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Racławicka (pętla)

Racławicka (pętla) – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza - Wielka - Powstańców Śląskich – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia C

Od godziny 8:00

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki

Od godziny 10:00

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) –  Szczytnicka – Wyszyńskiego - Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera - pl. Bema – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki

Od około godziny 13:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia D

Od godziny 8:00

Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od godziny 9:00

Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Swobodna - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od godziny 11:30

Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Świdnicka – Podwale – Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia K

Linia zostanie zawieszona do około godziny 11:00

Od godziny 11:00

Zajezdnia Obornicka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – Na Polance - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana - Borowska – Świeradowska - Gaj-pętla

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska – Peronowa - Kołłątaja – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica –
pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka

Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia N

Od godziny 8:00

Litewska – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego – most Pokoju -
pl. Społeczny - Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – objazd Ronda Reagana – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 101

Od godziny 8:00

Leśnica - Płońskiego - Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów - Jeleniogórska - Stabłowicka – Brodzka - Królewiecka – Rondo Królewiecka (przy alei Śląska)

Rondo Królewiecka (przy alei Śląska) - Królewiecka - Brodzka - Stabłowicka - Jeleniogórska - Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 102

Od godziny 8:00

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska –Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Kursy po zachodniej stronie miasta

Grabowa – Kosmonautów – Fieldorfa - Wojanowska – Starogajowa - Stabłowicka - Główna - Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław –  Królewiecka - Maślicka - Główna - Stabłowicka – Starogajowa – Wojanowska – Fieldrofa – Kosmonautów - Grabowa

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 103

Od godziny 8:00

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska –Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

Kursy po zachodniej stronie miasta

Pracze Odrzańskie – Stabłowicka - Główna - Maślicka – Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław –  Królewiecka - Maślicka - Główna – Stabłowicka - Pracze Odrzańskie

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 104

Od godziny 8:00

Rędzińska – Maślicka - Rondo Stadion Wrocław (skręt w prawo w ulicę Królewiecką)

Rondo Stadion Wrocław - Królewiecka – Maślicka - Rędzińska

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 105

Od godziny 8:00

Świniary - Pęgowska - Zajączkowska - Pełczyńska - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Pęgowska - Świniary

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 106

Od godziny 8:00

Dworcowa - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka - Kościuszki –  Dworcowa – Dworcowa

Od godziny 9:00

Pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna - Port Lotniczy

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego - Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego - Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 108

Od godziny 8:00

Pracze Widawskie – Kominiarska - Pełczyńska - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka –most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Dworzec Nadodrze

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka – Pełczyńska – Kominiarska – Pracze Widawskie

Od godziny 9:30

Pracze Widawskie – Kominiarska - Pełczyńska - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka – Pełczyńska – Kominiarska – Pracze Widawskie

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 110

Od godziny 8:00

Dworzec Główny (przystanek w zatoce na Peronowej) – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (przystanek w zatoce na Peronowej)

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 112

Od godziny 8:00

Dworzec Główny -  Peronowa -  Piłsudskiego -  Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana - Borowska -  Grota Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska -  Wojszycka -  Wyścigowa -  Waligórskiego - Krzyki

Krzyki -  Waligórskiego -  Wyścigowa -  Wojszycka -  Ołtaszyńska - Wysoka - Kutrzeby – Strachowskiego – Kurpiów - Grota Roweckiego -  Borowska – Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 113

Od godziny 8:00

Dworzec Główny -  Peronowa -  Piłsudskiego -  Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

Krzyki – Karkonoska - Zwycięska - Strachowskiego - Kurpiów - Grota-Roweckiego – Borowska – Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 116

Od godziny 8:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka - pl. Grunwaldzki

Od godziny 9:00

Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Czajkowskiego – Kromera (nawrót na pętli) – Krzywoustego – Brucknera – Kwidzyńska - Kowale

Kowale – Kwidzyńska – Brucknera – Krzywoustego – Kromera (nawrót na pętli) - Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 118

Od godziny 8:00

Kursy po zachodniej stronie miasta

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka (przystanek nr 23172)

Bałtycka – Bałtycka - Osobowicka - Wędkarzy – Rędzin

Kursy po wschodniej stronie miasta

Sępolno - Mickiewicza – mosty Chrobrego - Swojczycka - Miłoszycka - Kowalska - Krzywoustego – Kromera

Kromera - Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza - Sępolno

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 119

Od godziny 8:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – FAT (przystanek nr 11726)

FAT – Hallera – Aleja Pracy - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa –  Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 10:00

Kursy po północnej stronie miasta

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

FAT – Hallera – Aleja Pracy - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa –  Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)

Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – FAT (przystanek nr 11726)

Od godziny 11:00

Kursy po północnej stronie miasta

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kursy po południowej stronie miasta

Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa –  Klecińska - Estakada „Gądowianka” – Bystrzycka – Horbaczewskiego – Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu (przystanek w kierunku Gądowianki)

Na Ostatnim Groszu - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska

Od godziny 13:30

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Estakada „Gądowianka” - Strzegomska - Mińska - Stanisławowska – Trawowa – Krzemieniecka – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska - Hallera – Ojca Beyzyma - Blacharska

Blacharska – Ojca Beyzyma – Hallera - Grabiszyńska – Ostrowskiego – Krzemieniecka – Trawowa - Stanisławowska - Mińska - Strzegomska - Muchoborska - Traktatowa –  Klecińska - Estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 122

Od godziny 8:00

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka –pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Świdnicka – Kościuszki – Dworcowa - Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy

Od godziny 9:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska - Rogowska - Zemska - Żernicka - Kołobrzeska – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska –
pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

Pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka -  Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Od godziny 12:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka - Zachodnia - Rybacka - pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Peronowa – Piłsudskiego - Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia – Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 125

Od godziny 8:00

Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów

Od godziny 9:30

Kursy celem utrzymania pojazdu po wschodniej stronie miasta

Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna - Joannitów – Sucha – Dworzec Autobusowy

Dworzec Autobusowy - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochó

Kursy celem utrzymania pojazdu po południowej stronie miasta

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka - Aleja Piastów - Solskiego – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska – Grabiszyńska – FAT (przystanek nr 11712)

FAT - Grabiszyńska – Solskiego - Aleja Piastów – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka - Krzyki

Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 126

Od godziny 8:00

Racławicka (pętla) – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Hallera - Racławicka  - Racławicka (pętla)

Od godziny 9:30

Racławicka (pętla) – Racławicka - Gajowicka – Hallera – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Hallera - Racławicka  - Racławicka (pętla)

Od godziny 12:00

Racławicka (pętla) – Racławicka - Gajowicka – Hallera - Powstańców Śląskich - Zaporoska – Grabiszyńska - Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Hermanowska - Koszalińska - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka -  Koszalińska – Hermanowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich - Racławicka – Racławicka (pętla)

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 127

Od godziny 8:00

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna -  Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia -  Poznańska -  Długa -  Starogroblowa -  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Od godziny 9:30

Kursy po południowej stronie miasta

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna - Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Główny (przystanek
w zatoce na ulicy Peronowej)

Dworzec Główny – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Kursy po zachodniej stronie miasta

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Od godziny 11:40

Kursy po południowej stronie miasta

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Zachodnia (stacja kolejowa) przystanek nr 10507

Zachodnia (stacja kolejowa) – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Kursy po zachodniej stronie miasta

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka - Łużycka - Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Od godziny 13:00

Zwycięska – Zwycięska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa - Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska - Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Rybacka - Zachodnia -  Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Tęczowa - Szpitalna - Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa - Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Zwycięska – Zwycięska

Od około godziny 13:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 128

Od godziny 8:00

Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Milenijna - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów

Od godziny 10:15

Kursy celem utrzymania pojazdu po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja –  pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10535)

Pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów

Kursy po zachodniej stronie miasta

Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10534)

Pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Od godziny 12:00

Kursy po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów

Kursy po zachodniej stronie miasta

Kuźniki – Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)

Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kuźniki

Od godziny 13:30

Kursy po północnej stronie miasta

Zakrzów – Okulickiego - Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego - Zakrzów

Kursy po zachodniej stronie miasta

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejheroska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois - Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Mosty Warszawskie (przystanek na Wyszyńskiego nr 20724)

Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza - pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza - Pilczyce

Od około godziny 14:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 129

Od godziny 8:00

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Milenijna (dodatkowy przystanek) - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz)

Jerzmanowo (Cmentarz) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Od godziny 9:30

Kursy po północnej stronie miasta

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – Most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka - most Milenijny - Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Kursy po zachodniej stronie miasta

Jerzmanowo (Cmentarz) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Kwiska (przystanek nr 12304)

Kwiska – Legnicka – Małopanewska – Bystrzycka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz)

Od godziny 13:15

Poświęcka (Ośrodek zdrowia) – Poświęcka – Żmigrodzka – Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka - Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka – Jerzmanowska – Jerzmanowo (Cmentarz)

Jerzmanowo (Cmentarz) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka - Balonowa - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka - most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek zdrowia)

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 130

Od godziny 8:00

Kursy w rejonie Polanowic

Polanowice - Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka - Osobowice

Osobowice – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka - Kamieńskiego - Polanowice

Kursy w rejonie Psiego Pola

Pawłowice (Widawska) – Widawska – Pawłowicka – Przedwiośnie – Starodębowa – Malwowa - Azaliowa - Przedwiośnie – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Przedwiośnie – Starodębowa - Pawłowicka – Widawska – Pawłowice (Widawska)

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 131

Od godziny 8:00

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki  (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)

Od godziny 10:00

pl. Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Kiełczowska – Żmudzka – Litewska

Litewska - Żmudzka – Kiełczowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki  (przystanek na Rondzie Reagana (peron 2)

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 132

Od godziny 8:00

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice

Od godziny 10:30

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice

Od godziny 12:15

Karłowice – Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski - Strzegomska – Śrubowa - Robotnicza - Strzegomska – Mińska – Muchobór Wielki (Roślinna)

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 133 

Od godziny 9:15

Kursy po wschodniej stronie miasta

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza

Petrusewicza – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka - Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Kursy po południowej stronie miasta

Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców –  Racławicka - Gajowicka – Hallera – Hallera (przystanek nr 11351)

Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Waligórskiego – Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan

Od około godziny 11:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 134

Od godziny 8:00

Księże Wielkie -  Tyska -  Opolska -  Krakowska –  Armii Krajowej -  Bardzka -  Kamienna - pl. Powstańców Śląskich -  Zaporoska -  Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka -  Strzegomska –  Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Hallera – Aleja Pracy Inżynierska – Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich - Kamienna - Bardzka  - Armii Krajowej  -  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Od godziny 9:30

Kursy po wschodniej stronie miasta

Księże Wielkie -  Tyska -  Opolska -  Krakowska –  Armii Krajowej -  Bardzka -  Kamienna – Ślężna – Petrusewicza

Petrusewicza – Borowska - Kamienna - Bardzka  - Armii Krajowej  -  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Kursy po zachodniej stronie miasta

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska – Grabiszyńska – nawrót przy Fiołkowej – Grabiszyńska – Klecińska – FAT (przystanek nr 11707)

FAT -  Klecińska - estakada Gądowianka -  Strzegomska –  Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 11:45 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 136

Od godziny 8:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska - Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj

Od godziny 9:30

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Ślężna – Waligórskiego – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnoga

Od godziny 11:45

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Armii Krajowej – Wiśniowa – Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka – Metalowców – Metalowców (przystanek nr 12504)

Metalowców – Lotnicza – Bajana - Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - estakada „Gądowianka” - Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska - Morwowa – Gazowa - Tarnogaj

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 140

Od godziny 8:00

Ślazowa – Ślazowa – Lipska – Osobowicka – Osobowice

Osobowice – Osobowicka – Lipska – Ślazowa – Ślazowa

Od około godziny 13:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 141

Od godziny 8:00

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego  – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki  (przystanek nr 20916 przy ulicy Piastowskiej)

Od godziny 10:00

pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego - Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki  (przystanek na Rondzie Reagana (peron 2)

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 142

Od godziny 8:00

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Mostowa – Księcia Witolda - most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka –Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla

Od godziny 10:30

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka – Bałtycka - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka –Na Polance – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Od godziny 12:15

Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - Śrubowa - Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Karłowice

Karłowice – Żmigrodzka - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

Od około godziny 14:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 144

Od godziny 8:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale –pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Waligórskiego – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich - Zaporoska - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Podwale - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Od godziny 9:50

Kursy po północnej stronie miasta

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Krucza (przystanek nr 11535)

Krucza – Krucza – Stalowa – Grochowa – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Kursy po południowej stronie miasta

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Ślężna - Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Od godziny 11:45

Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od godziny 13:30

Karłowice - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - Chrobrego - Łokietka - Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego - pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wyścigowa - Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale - pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois - Drobnera – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Karłowice

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 145

Linia zostanie zawieszona do około godziny 10:00

Od godziny 10:00

Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 3) - pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki - pl. Społeczny –  Traugutta - Podwale - Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa - Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 146

Od godziny 8:00

Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska – Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki - pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki - Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny –  Traugutta - Podwale - Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 148

Od godziny 8:00

Dworcowa - Małachowskiego - Dąbrowskiego - Podwale - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka - Kościuszki –  Dworcowa - Dworcowa

Od godziny 9:00

Pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej) – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska – Zemska - Żernicka – Halicka - Małopolska - Złotnicka - Kosmonautów – Średzka - Leśnica

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka - Średzka – Kosmonautów – Złotnicka - Małopolska – Halicka - Żernicka – Zemska – Rogowska - Chociebuska - Gubińska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza - pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

Od około godziny 12:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 149

Od godziny 8:00

pl. Grunwaldzki – Norwida – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska - Kuźniki

Kuźniki – Hermanowska – Kołobrzeska – Żernicka - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki - Rondo Reagana (peron 2) –
pl. Grunwaldzki

Od około godziny 10:30 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 325

Od godziny 8:00

Brochów - Chińska - Birmańska - Mościckiego - Gazowa - Tarnogajska - Armii Krajowej - Hubska - Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska - Swobodna – Komandorska – Wielka – pl. Hirszfelda - Krucza - Inżynierska - Aleja Pracy - Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska - Ibn Siny Avicenny – Poczta Polska

Poczta Polska – Ibn Siny Avicenny - Wiejska - Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy - Inżynierska - Krucza – pl. Hirszfedla - Wielka – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów - Sucha – Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa - Mościckiego - Semaforowa - Centralna - Chińska – Brochów

Od około godziny 11:30 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 612

Od godziny 8:00

Dworzec Główny -  Peronowa -  Piłsudskiego -  Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana - Borowska -  Grota Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego - Kutrzeby - Wysoka – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki

Krzyki -  Karkonoska – Bielany Wrocławskie - Wysoka - Kutrzeby – Strachowskiego – Kurpiów - Grota Roweckiego -  Borowska – Peronowa - Dworzec Główny

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 709

Od godziny 8:00

Sępolno -  Mickiewicza – Wystawowa – Wajdy – Hala Stulecia (przystanek nr 24502)

Hala Stulecia – Wajdy – Mickiewicza – Sępolno

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 900L

Od godziny 8:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego - Hubska – Bardzka – Buforowa – ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – SMARDZÓW – ŚW. KATARZYNA – SIECHNICE OSIEDLE

SIECHNICE OSIEDLE – RADWANICE – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – pl. Dominikański – Galeria Dominikańska

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 904

Od godziny 8:00

ŁOZINA – BUDZIWOJOWICE – ŁOSICE – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – ŁOSICE – BUDZIWOJOWICE – ŁOZINA

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu 

Linia 908

Od godziny 11:00

SZYMANÓW – PSARY - Sułowska – Żmigrodzka – Bałtycka –  Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej)

Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna - Obornicka – Bałtycka – Żmigrodzka - Sułowska – PSARY - SZYMANÓW

Od około godziny 14:15 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 910

Od godziny 8:00

Galeria Dominikańska -  Słowackiego – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego - Hubska – Bardzka – Buforowa – ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – SMARDZÓW – ŚW. KATARZYNA STACJA

ŚW. KATARZYNA STACJA – SMARDZÓW – ŻERNIKI WROCŁAWSKIE – Buforowa – Bardzka – Hubska – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja - Skargi –
pl. Dominikański – Galeria Dominikańska

Od około godziny 11:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 911

Od godziny 8:00

Kromera - Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Gorlicka – Szewczenki – WILCZYCE – KIEŁCZÓW

KIEŁCZÓW – WILCZYCE – Szewczenki – Gorlicka – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Od około godziny 15:00 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 914

Od godziny 8:00

DOMASZCZYN – SZCZODRE – DŁUGOŁĘKA – MIRKÓW – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich - Bierutowska – MIRKÓW – DŁUGOŁĘKA – SZCZODRE – DOMASZCZYN

Od około godziny 14:45 powrót na stałą trasę przejazdu

Linia 930

Od godziny 11:00

KRZYŻANOWICE - Kamieńskiego – Bałtycka – Osobowicka - Most Osobowicki (przystanek na ulicy Osobowickiej )

Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka - Kamieńskiego - KRZYŻANOWICE

Zgłoś uwagę