20 czerwca - 3. PKO Nocny Wrocław Półmaraton [ZMIANY W KOMUNIKACJI]

Podczas trwania III PKO Nocnego Półmaratonu w dniu 20 czerwca 2015 roku we Wrocławiu konieczne będzie wprowadzenie zmian w komunikacji miejskiej. Będą obowiązywać po godzinie 19:45.


RELACJA i ZDJĘCIA Z PÓŁMARATONU

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

0L i 0P
Z uwagi na wyłączenie większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 19:30 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

4
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

6
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale - Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian.

7
Poświętne - Żmigrodzka - most Trzebnicki - Trzebnicka - pl. Powstańców Wielkopolskich - pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian.

8
Tarnogaj - Tarnogajska - Armii Krajowej - Bardzka - Hubska - Gliniana - Borowska - Peronowa - Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego – Jedności Narodowej - Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich - Trzebnicka – most Trzebnicki - Zawalna
Zawalna - most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka - Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Gliniana - Hubska - Bardzka - Armii Krajowej - Tarnogajska - Gazowa – Tarnogaj

9
Park Południowy - Ślężna - Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno
Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa - Borowska - Dyrekcyjna - Ślężna – Park Południowy

11
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów - Piłsudskiego – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera - Kromera
Kromera – Kromera - mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja – Skargi - Piłsudskiego – pl. Legionów - Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

14
FAT – Grabiszyńska - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski - Pomorska - pl. Staszica – Reymonta - most Osobowicki - Osobowicka – Osobowice

W kierunku powrotnym bez zmian.

17
Sępolno - Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska - Sienkiewicza - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Skargi – Teatralna – pl. Teatralny - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Przyjaźni – Klecina
Klecina - Przyjaźni - Karkonoska - Powstańców Śląskich - Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna - Skargi - pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza - Sępolno

23
Kromera - Kromera - mosty Warszawskie - Jedności Narodowej - Poniatowskiego - pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny -
pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Złotoryjska - Śrubowa – Robotnicza - Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy - Robotnicza - Śrubowa – Złotoryjska - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego – Szewska - Grodzka – most Uniwersytecki - Drobnera - pl. Bema - Poniatowskiego - Jedności Narodowej - mosty Warszawskie - Kromera – Kromera

24
Osobowice – Osobowicka - most Osobowicki – Reymonta - pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa -
pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT

W kierunku powrotnym bez zmian.

31 i 32
Gaj – Świeradowska - Bardzka – Hubska - Gliniana - Borowska - Stawowa - Piłsudskiego - pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza - Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów (Dokerska)

W kierunku powrotnym bez zmian.

33
Pilczyce – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II - Ruska - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Oławska - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego - ZOO
ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka - Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - Lotnicza – Pilczyce

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

A
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego - pl. Daniłowskiego - Berenta - Boya-Żeleńskiego - Kromera - mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) - most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Inżynierska – Rondo Woźniaka - Aleja Pracy - Hallera - Grabiszyńska - Solskiego - Aleja Piastów – Aleja Piastów
Aleja Piastów - Aleja Piastów - Solskiego - Grabiszyńska - Hallera - Aleja Pracy – Rondo Woźniaka - Inżynierska - Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego - pl. Społeczny - most Pokoju - Wyszyńskiego - mosty Warszawskie - Kromera - Boya Żeleńskiego – Berenta -
pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

C
pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza - pl. Bema - Drobnera - Dubois - most Mieszczański - Dmowskiego - Długa - Starogroblowa - Popowicka - Pilczycka - Kozanowska – Kozanów
Kozanów - Kozanowska - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego - most Mieszczański - Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Wyszyńskiego – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) - Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

D
Osiedle Sobieskiego - Królewska – Irkucka - Bora-Komorowskiego - Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Podwale - Świdnicka - Powstańców Śląskich - Krzycka – Wałbrzyska - Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Centrum Hurtu Giełdowa - Karmelkowa - Wałbrzyska – Krzycka - Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego - Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego - mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska - Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

K
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka - Broniewskiego - Obornicka - Bezpieczna - Łużycka - Osobowicka – most Osobowicki - Reymonta – pl. Staszica - Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat - Kazimierza Wielkiego - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Świeradowska – Gaj-pętla

W kierunku powrotnym bez zmian

N
Dworzec Gł. PKP - Sucha – Peronowa - Kołłątaja - Skargi - pl. Dominikański - bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale - Traugutta - pl. Społeczny – most Pokoju - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie - Kromera - Krzywoustego - Kiełczowska - Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)
Litewska (pętla) – Litewska - Żmudzka - Kiełczowska - Krzywoustego - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju - pl. Społeczny - Traugutta - Oławska - pl. Dominikański - Skargi - Kołłątaja - Kościuszki - Dworcowa - Małachowskiego - Sucha - Dworzec Gł. PKP

102
Wojanowska (pętla) – Wojanowska – Starogajowa - Stabłowicka - Główna - Maślicka - Pilczycka – Milenijna – Legnicka - Zachodnia – Sikorskiego – Podwale - Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

103
Pracze Odrzańskie - Stabłowicka - Główna - Maślicka - Pilczycka - Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale - Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

104
Rędzińska – Rędzińska - Maślicka - Pilczycka - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Poznańska - Zachodnia – Sikorskiego – Podwale - Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

110
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

W kierunku powrotnym bez zmian

112
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska - Wojszycka - Wyścigowa - Waligórskiego - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

113
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota-Roweckiego - Kurpiów - Strachowskiego - Zwycięska - Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

116
pl. Grunwaldzki (postój na przystanku na ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza –
pl. Daniłowskiego - Przybyszewskiego – Czajkowskiego - Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Sołtysowice - Redycka - Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego - Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego - Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki (przystanek na Piastowskiej)

120 (od godziny 20:00 do 23:00)
(Trestno) Opatowice - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach – pętla tymczasowa przed Mostem Rakowieckim
pętla tymczasowa przed Mostem Rakowieckim - Na Niskich Łąkach - Międzyrzecka - Opatowicka – Opatowice (Trestno)

120 (ostatni kurs po godzinie 23:00)
Trestno - Opatowicka - Międzyrzecka - Na Niskich Łąkach – Rakowiecka – Okólna – Na Grobli – Walońska – pl. Społeczny – Most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza –
pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – Most Osobowicki – Bałtycka – Obornicka – Zajezdnia Obornicka

122
Dworzec Gł. PKP - Sucha – Joannitów - Dyrekcyjna - Borowska - Swobodna - Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - Legnicka - pl. Solidarności - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Wejherowska - Legnicka - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Koszalińska - Kołobrzeska - Żernicka - Zemska - Rogowska - Chociebuska - Gubińska – Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

W kierunku powrotnym bez zmian

126
Krzyki - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka - Zaporoska - Grabiszyńska – Klecińska - Estakada Gądowianka - Strzegomska - Gubińska - Chociebuska – Rogowska - Zemska – Żernicka – Kołobrzeska - Koszalińska - Bystrzycka - Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna - Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

127
Park Południowy – Sudecka - Pułtuska - Ślężna – Kamienna – Komandorska – Wielka – Rondo Vaclava Havla - Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa - pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) - Rybacka - Zachodnia - Poznańska - Długa - Starogroblowa - Popowicka – Pilczycka – Kozanowska - Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

128
Pilczyce – Lotnicza - Metalowców – Bystrzycka - Balonowa - Horbaczewskiego - Orlińskiego - Na Ostatnim Groszu - Legnicka - Wejherowska - Popowicka - Starogroblowa - Długa - Dmowskiego – most Mieszczański - Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej - mosty Warszawskie – Kromera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka - Królewska - Osiedle Sobieskiego

W kierunku powrotnym bez zmian

131
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)
Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku
od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

133
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska - Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska - Kamienna – Komandorska – Wielka - Powstańców Śląskich - Racławicka - Skarbowców - Sowia - Krzycka - Wałbrzyska - Czekoladowa - Auchan
Auchan - Czekoladowa - Wałbrzyska - Krzycka - Sowia - Skarbowców – Racławicka - Gajowicka – Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

134
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Klecińska - Grabiszyńska – Stalowa - Grochowa - Krucza - Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna - Kamienna - Bardzka - Armii Krajowej - Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie - Tyska - Opolska - Krakowska – Armii Krajowej - Bardzka - Kamienna – Komandorska – Wielka – Rondo Vaclava Havla - Krucza - Grochowa – Stalowa - Grabiszyńska - Klecińska - estakada Gądowianka - Strzegomska – Rogowska - Nowy Dwór (pętla)

136
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa - Świeradowska - Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich - Hallera - Klecińska - estakada „Gądowianka” - Na Ostatnim Groszu - Orlińskiego – Rondo Szomańskiego - Horbaczewskiego - Balonowa - Bystrzycka - Bajana - Lotnicza - Górnicza - Gwarecka - Dokerska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

141
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza - Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera - Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego - Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska - Kromera – mosty Warszawskie - Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) - pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

144
Kamieńskiego-pętla - Kamieńskiego - Żmigrodzka – most Trzebnicki - Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski - Nowy Świat – św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów - Piłsudskiego - Zielińskiego - Szczęśliwa - Gajowicka - Hallera - Wiśniowa - Sudecka – Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka - Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich - Hallera – Gajowicka - Szczęśliwa – Zielińskiego - Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica - pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki - Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

145
Sępolno – Mickiewicza - Monte Cassino - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa - Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska - Armii Krajowej – Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

146
Gaj-pętla - Świeradowska - Borowska - Peronowa - Kołłątaja - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka - Rondo Reagana (peron 4) - Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki - Wróblewskiego - Tramwajowa - Dembowskiego - Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice - Bacciarellego - Dembowskiego - Tramwajowa - Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie - Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana – Borowska - Świeradowska –
Gaj-pętla

149
pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana na peronie 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju - pl. Społeczny – Traugutta - Podwale – pl. Orląt Lwowskich - Robotnicza - Strzegomska - Rogowska - Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) - Rogowska - Strzegomska - Robotnicza - Wagonowa - Fabryczna - Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich - Podwale - Świdnicka - Kościuszki - Dąbrowskiego - Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska - pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana – peron 1)

602
Dworzec Gł. PKP - Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha - Swobodna - Powstańców Śląskich - Karkonoska - Biskupice Podgórne LG Electronics
Biskupice Podgórne LG Electronics - Karkonoska - Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna - Borowska - Peronowa - Dworzec Gł. PKP

612
Dworzec Gł. PKP - Peronowa - Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna - Gliniana - Borowska - Grota Roweckiego – Rondo Bednarza - Parafialna - Kutrzeby - Wysoka - Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska - Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE

900L (kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Główny PKP – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle

900L (kurs o godzinie 19:52 i 20:51 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

900P (kurs o godzinie 20:45 i 22:35 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa - Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE - SIECHNICE OSIEDLE

900P (kurs o godzinie 21:18 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP

901 (kurs o godzinie 21:29 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa - Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE - SIECHNICE OSIEDLE

901 (kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice - Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

904 i 914 (kurs o godzinie 20:30, 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 19:33 i 21:35 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn
Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich - Krzywoustego – Kromera

910 (kurs o godzinie 20:40 i 21:37 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Główny PKP – Sucha - Hubska - Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)

910 (kurs o godzinie 20:06 i 21:06 z Żernik Wrocławskich)
(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie - Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska - Sucha – Dw. Główny PKP

911 (kurs o godzinie 19:40, 20:15, 21:10, 22:10, 23:10 z Kiełczowa oraz o godzinie 20:45, 21:45, 22:45 z pl. Grunwaldzkiego)
Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego - Kochanowskiego/Moniuszki
Kochanowskiego/Moniuszki (odjazd z przystanku w kierunku centrum
nr 24304) – Kochanowskiego – Brucknera - Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska - Szewczenki – Kiełczów
 

Mapa - dojazdy i wyjazdy z Wielkiej Wyspy

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków!

UWAGA !!!
Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę półmaratonu, służby policji będą w miarę możliwości umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

Zgłoś uwagę