Zostań Aniołem na święta – podaruj coś lub podziel się wiedzą

Anioły Wiedzy, które bezinteresownie pomagają dzieciom w nauce i rozwijaniu ich pasji, zachęcają przed zbliżającymi się mikołajkami i Bożym Narodzeniem do wsparcia stowarzyszenia – nie tylko datkami i drobnymi prezentami, ale i własnymi... umiejętnościami i wiedzą. 


„Pamiętasz to uczucie, kiedy jako dziecko chciałeś uczyć się gry na pianinie czy gitarze, marzyłeś, by być członkiem klubu sportowego lub zostać wielkim matematykiem, ale nie było cię stać na realizację tych planów? Teraz możesz pomóc dzieciom i nie pozwolić, żeby brak środków finansowych zmarnował kolejne talenty! Dołącz do naszej akcji i zmieniaj świat!” – apelują w stowarzyszeniu, które działa na rzecz dzieci i młodzieży.

Po pierwsze, organizując im przeróżne zajęcia, z wykorzystaniem zakupionego do tego celu sprzętu.

Po drugie, integrując dzieci w pracy grupowej, by wyzwalać ich mocne strony, umiejętności i łatwość nawiązywania kontaktów.

Wszelkiego wsparcia dla swojej działalności Anioły Wiedzy szukają przez cały rok, zachęcając i donatorów, i wolontariuszy do podjęcia współpracy ze stowarzyszeniem. Liczą na to szczególnie teraz, w okresie przedświątecznym – do 24 grudnia. Można wpłacić na konto stowarzyszenia symboliczną kwotę na rozwijanie pasji i talentów 40 podopiecznych (warsztaty, kursy, wydarzenia integracyjne, sprzęt, paczki mikołajkowe), przynieść słodycze, książki czy inne pomoce naukowe do siedziby Aniołów Wiedzy we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3, ul. Legnicka 65, a także nawiązać współpracę w ramach projektu „Dziel się wiedzą”.

Czytaj o tym więcej, w tym o możliwości finansowego wsparcia.Zgłoś uwagę