wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dzieci dla środowiska – relacja z wydarzenia

Dzieci dla środowiska – relacja z wydarzenia

„Dzieci dla środowiska” to projekt edukacyjny, którego adresatami są dzieci w wieku 4-12 lat. O konieczności ochrony środowiska, czystym Wrocławiu i o tym, co kryje się pod hasłem „ekologia”, najmłodsi dowiedzą się podczas spektakli teatralnych i na twórczych warsztatach.

Reklama

Za nami pierwszy spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska". Podczas sobotniego spotkania najmłodsi wrocławianie obejrzeli teatr „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch”, czyli sceny aktorskie i lalkowe przeplatane zabawą typograficzną. Upcyklingowe lalki i wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów przeobrażająca się w trakcie spektaklu scenografia zapewne wzbudzą zainteresowanie najmłodszych widzów.

Spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska" odbywają się  w każdy weekend listopada w barze Barbara przy ulicy Świdnickiej. Dokładny harmonogram dostępny jest na stronie projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy na ostatnie weekendowe wydarzenia, 28-29 listopada roizpoczną się w tym tygodniu.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie projektu "Dzieci dla środowiska"

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl