wroclaw.pl Zielony Wrocław - środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 17°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dzieci dla środowiska – relacja z wydarzenia

„Dzieci dla środowiska” to projekt edukacyjny, którego adresatami są dzieci w wieku 4-12 lat. O konieczności ochrony środowiska, czystym Wrocławiu i o tym, co kryje się pod hasłem „ekologia”, najmłodsi dowiedzą się podczas spektakli teatralnych i na twórczych warsztatach.

Reklama

Za nami pierwszy spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska". Podczas sobotniego spotkania najmłodsi wrocławianie obejrzeli teatr „TUWIM Julek – PARA buch, FRAZY w ruch”, czyli sceny aktorskie i lalkowe przeplatane zabawą typograficzną. Upcyklingowe lalki i wykonana wyłącznie z ekologicznych materiałów przeobrażająca się w trakcie spektaklu scenografia zapewne wzbudzą zainteresowanie najmłodszych widzów.

Spektakl i warsztaty w ramach projektu "Dzieci dla środowiska" odbywają się  w każdy weekend listopada w barze Barbara przy ulicy Świdnickiej. Dokładny harmonogram dostępny jest na stronie projektu.

Udział w projekcie jest bezpłatny, obowiązują jednak wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy na ostatnie weekendowe wydarzenia, 28-29 listopada roizpoczną się w tym tygodniu.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie projektu "Dzieci dla środowiska"

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl