Maraton z filmami „Iluzja” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6 lipca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia na Minimaraton Iluzji w Kinie Helios Magnolia i Bielany 8 lipca (start o 22.30 do 2.30). Na początek rewelacyjna „ILUZJA”, w której powołana przez tajną organizację OKO grupa najbardziej utalentowanych iluzjonistów zachwyca swoimi umiejętnościami, okradając jednocześnie banki i przelewając skradzione pieniądze na konta widzów. Po krótkiej przerwie, premierowo „ILUZJA 2”. Czterej Jeźdźcy powrócą z nowymi jeszcze bardziej spektakularnymi pokazami swoich niezwykłych umiejętności, ale tym razem czekają ich spore kłopoty … Wszystko to w gwiazdorskiej obsadzie, z doskonałym humorem i emocjami, które nie pozwolą zasnąć jeszcze długo po powrocie do domu.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Minimaraton Iluzji w Kinach Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do 6 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto gra J. Daniela Atlasa w filmach „Iluzja”?  

Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę