Zaproszenie na koncert Hansa Zimmera do Multikina [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 listopada do 9.00.


Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie (na czwartek 23 listopada na godz. 20.00) na retransmisję koncertu Hansa Zimmera, słynnego amerykańskiego kompozytora muzyki filmowej w Mutikinie Pasaż Grunwaldzki.

Hans Zimmer – Live in Prague jest zapisem koncertu jaki odbył się w maju 2016r. w Pradze. Kompozytorowi towarzyszyła na scenie 72 osobowa orkiestra I chór. Spektakularna oprawa świetlna, a także repertuar wykonany tego wieczoru będąc prawdziwym „The Best Of” muzyka, stworzyły niezapomniane widowisko. Podczas koncertu zostały wykonane motywy przewodnie z takich filmów jak: „Gladiator”, „Incepcja”, „Kod Da Vinci”, „Piraci z Karaibów”, „Sherlock Holmes”, „Mroczny Rycerz Trylogia”, „Król lew” czy „Rain Man”.

Aby wygrać zaproszenie na rozgrywki trzeba do 22 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest reżyserem filmu „Gladiator”, do którego Hans Zimmer skomponował muzykę?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.Zgłoś uwagę