Zaproszenie na koncert Davida Gilmoura [ZAKOŃCZONY]

David Gilmour, najbardziej znany jako długoletni członek Pink Floyd, wystąpi 25 czerwca 2016 we Wrocławiu  na wspólnym koncercie z Leszkiem Możdżerem i Zbigniewem Preisnerem. Oddamy jedno podwójne zaproszenie na to wydarzenie.


Koncert rozpocznie się o godz. 21.30 na pl. Wolności we Wrocławiu. Koncert organizowany jest w ramach obchodów Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016.

Podwójne zaproszenie otrzyma p. Robert Chaczko, który wysłał formularz dziś o godz. 8.03. Gratulujemy!

Fundatorem nagrody jest Grape Hotel & Restaurant

Komunikacja zbiorowa kursuje od jutra zgodnie z ustalonym uprzednio planem - wyłączenie komunikacji tramwajowej i uruchomienie autobusów zastępczych:

Grape Hotel & Restaurant to XIX wieczny, zabytkowy obiekt położony w zacisznej i zielonej części Wrocławia w dzielnicy Zalesie o kameralnym charakterze bezpiecznej rezydencji, ale przede wszystkim najwyższej klasy restauracji w tej lokalizacji we Wrocławiu.

Grape to indywidualny koncept , gdzie kulinaria i wino to największe atuty.

Grape Hotel dysponuje 13 wyjątkowymi pokojami, których wystrój inspirowany jest szczepami win, 3 salami wielofunkcyjnymi, pięknym ogrodem, biblioteką wina i oranżerią. Restauracja Grape specjalizuje się w menu a opartym o najwyższej jakości produkty sezonowe, pochodzące z upraw lokalnych i ekologicznych. Zaprasza przede wszystkim na kulinarną podróż przy 7- i 10-daniowym menu degustacyjnym, które uzupełnia propozycja win dobrana przez sommeliera.Zgłoś uwagę