Zaproszenia na Zarzuelę na Stadionie Wrocław [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 10 czerwca do 9.00.


Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na superwidowisko Opery Wrocławskiej „Zarzuela. Hiszpańska noc z Carmen” 18 czerwca na Stadionie Wrocław. Przedstawienie w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego i Ignacia Garcii to kolejna plenerowa produkcja Opery Wrocławskiej, a tym razem widzowie będą podziwiać operę „Carmen” George’a Bizeta, choć w nieco zmienionej wersji, bo w drugim akcie posłuchamy ponad 40 minut arii i duetów z najpiękniejszych hiszpańskich zarzueli. O produkcji przeczytacie wszystko w Hiszpańska noc z Carmen – Zarzuela Show.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Zarzuela. Hiszpańska noc z Carmen” na Stadionie Wrocław trzeba do piątku 10 czerwca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie, jak nazywał się kompozytor zarzueli pochodzący z San Sebastian? Podpowiedź znajdziecie w Hiszpańska noc z Carmen – Zarzuela Show.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie.Zgłoś uwagę