Zaproszenia na wybrany film do kin Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 8 października do godz. 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Można też wybrać się na wyjątkowe seanse z cyklu: Pierwszy raz w kinie. Film jaki obejrzą nasi najmłodsi kinomani to zestaw bajek z serii „Przytul mnie” (10 października o godzinie 10.30).

„Przytul mnie” to animowany w 2D serial dla dzieci opowiadający o radosnym i pełnym przygód życiu mieszkających w lesie Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między ojcem a synem. Historie w poszczególnych odcinkach niosą ze sobą pozytywnych przekaz, podkreślają rolę małych gestów i wspólnego spędzania czasu, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje.

Serial prezentowany jest w ramach cyklu #bajkizpolski, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Pamiętnik Florki” czy „Żubr Pompik”.

Jak wygrać bilety

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film, trzeba do 8 października do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy, wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywa co dziesiąta osoba (prosimy nie wysyłać więcej niż jednego zgłoszenia od tego samego nadawcy). Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę