Zaproszenia na wybrany film do Heliosa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc), albo na Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę 22 kwietnia o godzinie 10:30 zaprezentowany zostanie nowy zestaw bajek:

  • Nie ma jak w domu
  • Owocowa mieszanka
  • Na farmie
  • Kiedy boli brzuszek
  • Gwiazdki na niebie

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film lub animację dla dzieci trzeba do 21 kwietnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić przynajmniej jednego przyjaciela Rubinki.

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę