Zaproszenia na wybrany film do kin Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 23 lipca do godz.12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Można też wybrać się na kolejną porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie - Filmowe Poranki: Tomek i Przyjaciele, sezon 22, cz. 2. w niedzielę 25 lipca o godzinie 10.30.

Zaprezentujemy zestaw bajek:
• Co potrafi Rebeka
• Tomek jedzie do Bollywood
• Samson i fajerwerki
• Uciekający wagon
• Czerwona Rózia

„Tomek i Przyjaciele” to animowany serial dla dzieci o przygodach małej niebieskiej lokomotywy o imieniu Tomek. Dzięki swojej pracowitości Tomek jest numerem 1 i tym samym przykładem dla innych. Jest zawsze uśmiechnięty i kiedy tylko może chętnie pomaga innym. Podczas swojej codziennej pracy Tomek i jego przyjaciele przeżywają wiele niesamowitych przygód i ciągle uczą się czegoś nowego.

Jak wygrać bilety

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film, trzeba do 23 lipca do godz. 12.00 wysłać formularz konkursowy, wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywa co piąta osoba. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę