Zaproszenia na wybrany film do kin Helios [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 września do 10.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenia do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (ważne przez miesiąc).

Możecie także wybrać się ze swoimi pociechami w niedzielę 29 września o 10.30 na cykl filmowy „Pierwszy raz w Kinie” dla maluchów, które jeszcze nie oglądały filmów na dużym ekranie. Na najmłodszych kinomanów czeka zestaw bajek „Pamiętnik Florki, część IV”.

„Pamiętnik Florki” to polski serial animowany o przygodach sympatycznej i ciekawej świata ryjówki, oparty na serii książek Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel. Każdy odcinek poświęcony jest innej, często nowej dla Florki sytuacji, w której wesołej ryjówce towarzyszą różne uczucia. Mali widzowie mogą śledzić jej losy i obserwować, jak z nowym wyzwaniem radzi sobie ich ulubiona bohaterka: co myśli i czuje, jakie ma trudności czy do jakich dochodzi wniosków. Chociaż Florka nie do końca dowierza tłumaczeniom dorosłych i woli sprawdzić wszystko na własnej skórze, wie, że zawsze może liczyć na pomoc rodziny czy młodych przyjaciół. Z jej codziennymi dylematami, obawami czy wątpliwościami z łatwością utożsami się niemal każdy przedszkolak.

Serial ma cenne walory edukacyjne, jednak prezentowane są w lekki, przyjemny dla odbiorcy i pełen wdzięku sposób. Serial prezentowany jest w ramach cyklu „Bajki z Polski”, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Przytul mnie” czy „Żubr Pompik”.

Jak wygrać bilety

Aby wygrać zaproszenia na dowolny film lub bajkę, trzeba do 27 września do godz. 10.00 wysłać formularz konkursowy, wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywa co dziesiąta osoba. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę