Zaproszenia na Teatr Baniek Mydlanych [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 marca do godz. 9.00.


Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na widowisko „Dziwactwa mistrza Bulbasa” Teatru Baniek Mydlanych na 14 marca o 18.30, opowiadające o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych – Bańkolandzie. Dla dzieci od 4 do 10 roku życia!

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim
    odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek),
    widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.

Aby wygrać zaproszenie na Teatr Baniek Mydlanych trzeba do 5 marca do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywa co dziesiąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę