Zaproszenia na Światowy Dzień Jazzu Polskiego [ZAKOŃCZONY]

Legendy polskiego jazzu i młode, wschodzące gwiazdy, klasyczny jazz i wiele muzycznych inspiracji – od swingu, folku i hip-hopu po muzykę filmową. 30 kwietnia, podczas finału 53. Jazzu nad Odrą, we Wrocławiu świętować będziemy Światowy Dzień Jazzu w wyjątkowej, polskiej odsłonie. Pod hasłem POLISH JAZZ-YES!, od wczesnego popołudnia do późnej nocy, na czterech scenach w Imparcie oraz na placu Społecznym usłyszeć będzie można kilkanaście znakomitych polskich zespołów jazzowych. Oddamy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie!


Ostatni dzień kwietnia ogłoszony został przez UNESCO Światowym Dniem Jazzu i ten dzień świętowaliśmy także w zeszłym roku w związku z obchodami Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016. Tradycja zostaje podtrzymana. Podczas tegorocznej odsłony Jazzu nad Odrą również uczcimy 30 kwietnia jako Światowy Dzień Jazzu, ale tym razem polskiego!

Chętnym oddamy dwa podówjne zaproszenie na 30 kwietnia do Impartu.

Jak grać?

Wystarczy wymienić chociaż jednego twórcę, którego będzie można usłyszeć podczas Światowego Dnia Polskiego Jazzu.

Odpowiedź prosimy wpisać w formularz, podać imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 27 kwietnia, do godz. 12.00. Wygrywa 24 i 48 osoba która prawidłowo odpowie na pytanie.

Zwycięzców poinformujemy mailowo i telefonicznie, jak odebrać zaproszenia.Zgłoś uwagę