Zaproszenia na Maratony filmowe do wyboru w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na dwa maratony filmowe, które odbędą się 21 sierpnia w kinie Helios w Magnolii Park. Będzie można zanurzyć się w świat Hobbita lub zaaplikować sobie dawkę strachu. W piątkowy wieczór trwać będą „Maraton Hobbit” i „Maraton horrorów”. Start o godz. 22  w piątek 21 sierpnia, finisz w sobotę 22 sierpnia o 6.00 rano. Wszystko o wydarzeniu przeczytacie także: Maraton Hobitta i Marton Horrorów w Kinie Helios Magnolia.

Aby wygrać zaproszenia do Heliosa Magnolia trzeba do 17 sierpniaa (poniedziałek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać na jaki maraton chcecie się wybrać i odpowiedzieć na pytanie, jak nazywał się pierwszy w historii, antyczny maratończyk?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę