Zaproszenia na koncert grupy Bez Idola [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25 stycznia do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na koncert grupy Bez Idola, który odbędzie się 27 stycznia w sobotę o godz. 18.00 na scenie Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka (ul. Kuźnicza 29a, I piętro). To zespół prezentujący utwory z nurtu tzw. piosenki turystycznej, zwanej dzisiaj „Krainą Łagodności”.

W przeszło 30-letniej historii, zespół „Bez Idola” najczęściej wykonywał piosenki takich autorów jak: Adam Szarek, Romuald Bobkowski czy Marek Kojro, jednak najwięcej utworów dla Zespołu napisali: Roman Uske oraz Andrzej Marek Michorzewski, znany lekarz psychiatra, oraz autor największych przebojów pewnej toruńskiej formacji rockowej np. “Kocham Cię jak Irlandię”. Grupa występuje w składzie: Grzegorz Bielawski, Roman Uske, Wojciech Uske, Andrzej Grzegorz Wilczewski.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć podopiecznych Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka, kupując dobrowolne cegiełki w ramach akcji Ufunduj dziecku bilet. Zebrane środki zostaną przeznaczone na bezpłatne bilety na spektakle WCTD, które przekażemy dzieciom o mniejszych szansach, z rodzin o trudnej sytuacji.

Aby wygrać zaproszenia na koncert trzeba do 25 stycznia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, z jakiego miasta pochodzi grupa Bez Idola?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę