Zaproszenia na film do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 września do 9.00.

  • Kadr z filmu „Tajemnice Silver Lake”


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 21 do 27 września):

  • 1 podwójne na film „Kamerdyner” (Opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan) pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość.)
  • 1 podwójne na film „Tajemnice Silver Lake” (33-letni Sam (Andrew Garfield) mieszka w Los Angeles i czeka na swoją życiową szansę. Większość czasu poświęca grom wideo i podglądaniu pięknych kobiet, a z braku lepszych zajęć z pasją oddaje się zgłębianiu sekretów, jakich Hollywood kryje tysiące. Kto zostawia tajemnicze znaki na ścianach domów? Jakie wskazówki zakodowane zostały na starych VHS-ach? )

Aby wygrać podwójne zaproszenie na filmy do DCF-u, trzeba do 21 września do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Tajemnice Silver Lake”? Nagrodę wygra co szósta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę