Zaproszenia na film do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 lutego do 12.00.

  • Kadr z filmu „Bracia Sisters”


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 22-28 lutego)

  • 1 podwójne na film Człowiek, który spadł na ziemię” w nowym cyklu Energia Wrocławia” 25 lutego o godz. 19.00 (przeczytacie o nim w Znani wrocławianie polecają filmy. Nowy cykl w DCF-ie)
  • 1 podwójne na film „Bracia Sisters” (Rok 1851, Charlie i Eli Sisters są nie tylko braćmi, ale też zabójcami. Chłopakami, którzy wyrośli na mężczyzn w dzikim, nieprzyjaznym świecie. Starszy z braci – Eli, ten bardziej skłonny do refleksji, dojrzewa do tego, by zacząć wieść normalne życie. Innego zdania jest wiecznie zamroczony alkoholem Charlie, który próbuje przejąć władzę w tym morderczym duecie. Obaj nieustannie kwestionują wzajemnie swoje pomysły na życie.)

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy do DCF-u, trzeba do 22 lutego do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra dwie główne role w filmie „Bracia Sisters”? Nagrodę wygra co dziesiąta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę