Zaproszenie na filmy do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 15 października do godz. 9.00.

  • Kadr z filmu „Nowy porządek”


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 15-21 października 2021 r.):

  • 1 podwójne na film „Nowy porządek” (Mocny jak zadany niespodziewanie cios, kipiący od gniewu jak uliczny tłum, wciągający niczym polityczna intryga – „Nowy porządek” to wbijająca w fotel mieszanka thrillera i dramatu roztaczająca przed nami szokującą wizję najbliższej przyszłości. Zdobywca Srebrnego Lwa – Nagrody Jury na festiwalu w Wenecji przewiduje jutrzejsze konsekwencje dzisiejszych napięć. Pogłębiające się nierówności, pęczniejące bańki bogactwa pośród morza desperacji, frustracji i nędzy muszą doprowadzić do kryzysu i „Nowy porządek” rozpoczyna się właśnie w momencie, w którym biedni występują przeciw bogatym, kolorowi przeciw białym, wojsko przeciw społeczeństwu, a ulice bierze we władanie chaos. Ten potężny wstrząs reżyser obserwuje z perspektywy rodziny milionerów, którzy w posiadłości na obrzeżach miasta Meksyk organizują wesele córki. Rozbawiona elita za późno dostrzeże niebezpieczeństwo, zakradające się niepostrzeżenie, jak włamywacze, którzy zaraz rozbiją zabawę. Czy ci, co przyszli wyrównać stulecia krzywd, będą mieć litość chociaż dla tych, którzy kiedyś okazali im serce? I kto, na ruinach upadającego systemu, zbuduje „Nowy porządek”?).
  • 1 podwójne na film „Ostatni pojedynek”(Twentieth Century Studios oraz filmowy wizjoner Ridley Scott przedstawiają „Ostatni pojedynek”, wciągającą opowieść o zdradzie i zemście, rozgrywającą się w scenerii czternastowiecznej Francji, gdzie brutalność i przemoc wobec kobiet są na porządku dziennym, a spory rozstrzyga się w pojedynkach na śmierć i życie. W tej historycznej epopei opartej na prawdziwych wydarzeniach opisanych w „Ostatnim pojedynku” Erica Jagera, zobaczymy zdobywcę Oscara® Matta Damona oraz dwukrotnie nominowanego do tej nagrody Adama Drivera.). 

Aby wygrać podwójne zaproszenie na filmy do DCF-u, trzeba do 15 października do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy, podać imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi należy podać nazwisko reżysera filmu „Nowy porządek”. Wygrywa 8. i 29. zgłoszenie z rzędu. O wygranej poinformujemy telefonicznie.Zgłoś uwagę