Zaproszenia na filmy do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 lutego do 9.00.

  • Kadr z filmu „Sybilla”


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne 21-27 lutego)

  • 1 podwójne na film „Matthias i Maxime” (Najczulszy, najcieplejszy, bezwstydnie romantyczny nowy film Xaviera Dolana jest historią jednego pocałunku, który wstrząsnął starą znajomością, zmącił beztroskie wody młodości i na zawsze odmienił życie tytułowych bohaterów. Ten pean na cześć przyjacielskich więzów przypomina, że prawdziwa miłość nie może się obejść bez prawdziwej przyjaźni. A czasem się od niej zaczyna.)
  • 1 podwójne na film „Sybilla” (Zmęczona pracą jako psychoterapeutka Sybilla postanawia wrócić do swojej pierwszej, jednocześnie największej pasji, jaką jest pisanie. Książka ma być nowym impulsem we wpadającym w monotonię dnia codziennego życiu kobiety.
    Zanim jednak na dobre zabierze się za realizację swojego planu, w jej gabinecie niespodziewanie pojawia się nowa pacjentka. Jest nią piękna i nieco rozhisteryzowana Margot. Młoda aktorka, będąca u progu kariery, zwraca się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu ważnego życiowego dylematu.)

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy do DCF-u, trzeba do 21 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto wyreżyserował film „Sybilla”?Zgłoś uwagę