Zaproszenie na filmy do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 30 lipca do godz. 9.00.


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 30 lipca do 5 sierpnia 2021 r.):

  • 1 podwójne na film „Weselny toast” (Adrien niedawno rozstał się z dziewczyną. A dokładnie to ona oświadczyła, że potrzebuje przerwy i zatrzasnęła za sobą drzwi. Kiedy więc zostaje poproszony o wygłoszenie tytułowego toastu na weselu siostry, kreśli w wyobraźni kolejne jego wersje i są to głównie scenariusze porażki. Bo co miałby powiedzieć nowożeńcom, skoro właśnie wielka miłość uciekła mu sprzed nosa? Rozpamiętując początki swojego związku i usiłując dociec, co poszło nie tak, bohater „Weselnego toastu” zerka pod stołem na telefon. Czy była odpowie na jego wiadomość? Czy da mu jeszcze jedną szansę?). 
  • 1 podwójne na film „Susza (Detektyw Aaron Falk wraca do rodzinnego miasteczka po tajemniczej, ponad dwudziestoletniej nieobecności, aby wziąć udział w pożegnaniu przyjaciela z dzieciństwa. Wkrótce wychodzi na jaw, że zmarły miał przed samobójczą śmiercią zamordować swoją żonę i dziecko. Sprawa zostaje powiązana z niewyjaśnioną, kryminalną zagadką sprzed lat, w którą zamieszany był Falk, a zżyta ze sobą lokalna społeczność odwraca się od detektywa, który włącza się w śledztwo policji. Czy jest ktoś, komu zależy, by za wszelką cenę zataić prawdę?).

Aby wygrać podwójne zaproszenie na filmy do DCF-u, trzeba do 30 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony poniższy formularz konkursowy, podać imię, nazwisko i kontaktowy numer telefonu. W odpowiedzi należy podać nazwisko aktora, który gra główną rolę w filmie „Susza”. Wygrywa 6. i 30. zgłoszenie z rzędu. O wygranej poinformujemy telefonicznie.Zgłoś uwagę