Zaproszenia na film do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 11 stycznia do 9.00.

  • Kadr z filmu „Greenbook”


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 11 do 17 stycznia):

  • 1 podwójne na przedpremierowy pokaz filmu „Green Book” 12 stycznia o 20.15 (To film oparty na prawdziwych wydarzeniach w reżyserii Petera Farrelly'ego. Opowiada o wybitnym muzyku jazzowym, który pewnego dnia zatrudnia byłego bramkarza nowojorskiego klubu jako swojego szofera. Obaj mężczyźni wspólnie wyruszają w trasę koncertową na głębokie południe Stanów Zjednoczonych. Jak się okazuje, ta nietypowa znajomość będzie początkiem wielkiej przyjaźni.)
  • 1 podwójne na film „Powrót Bena” (Gdy Holly (Julia Roberts) wraca do domu ze świątecznych zakupów, zastaje na schodach nieoczekiwanego gościa – swojego syna Bena (Lucas Hedges), który nie powinien był opuszczać ośrodka odwykowego. Kochająca matka, mimo obaw, przyjmuje go z otwartymi ramionami. Ma nadzieję, że Ben jest „czysty” i będzie mogła cieszyć się Bożym Narodzeniem z nim i resztą rodziny. Okazuje się jednak, że wizyta Bena może sprowadzić poważne kłopoty.)

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy do DCF-u, trzeba do 11 stycznia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto gra dwie główne role w filmie „Green Book”? Nagrodę wygra co szósta osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę