Zaproszenia na filmy do DCF-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 20 lipca do 9.00.


Mamy dla Was zaproszenia na filmy w Dolnośląskim Centrum Filmowym (ważne od 20 do 26 lipca):

  • 1 podwójne na film „Sicario 2: Soldado” (w roli głównej Benicio del Toro) – Alejandro był kiedyś pełnym brawury prokuratorem, jednak morderstwo jego rodziny odmieniło go na zawsze. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej zbrodni, z drugiej nie przestał być sicario – zabójcą, który przekroczy każdą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. 
  • 1 podwójne na film „McQueen” – ten, który odmienił świat mody, czyli chłopak z biednej dzielnicy Londynu jako twórca wartej miliony dolarów luksusowej markę. U szczytu sławy popełnił samobójstwo. Jaką tajemnicę kryło jego życie? Film to oparta na faktach historia artysty – równie fascynująca, jak jego dzieła. 

Aby wygrać podwójne zaproszenie na filmy do DCF-u, trzeba do 20 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem zdjęć do filmu „Sicario 2: Soldado”. Nagrodę wygra co trzecia osoba, która przyśle prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę