Zaproszenia do Galerii Sztuki Filmowej MovieGate [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 19 marca do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne vouchery do Galerii Sztuki Filmowej MovieGate na zwiedzanie ekspozycji.

W pomieszczeniach dawnego niemieckiego schronu powstało jedyne w tej części Europy muzeum, w którym znajdziemy kostiumy i rekwizyty ze znanych zagranicznych i polskich produkcji.

Wśród atrakcji są maska oryginalnego samochodu Aston Martin należącego do Jamesa Bonda w filmie „Jutro nie umiera nigdy”, noszona przez aktorkę Evę Green suknia Vesper Lynd z bondowskiego „Casino Royal”, fragment oryginalnego modelu statku „Gwiazda śmierci” z „Gwiezdnych wojen”, czy ubiór rzymskiego legionisty, w którym Russell Crowe zagrał w „Gladiatorze”.

Fani Brada Pitta obejrzą jego mundur z „Bękartów wojny” Quentina Tarantino, w dodatku uszyty przez poznańską firmę Hero Collection, a wielbiciele Keanu Reevesa przekonają się, jak uszyta została sutanna wybrańca z „Matrixa” braci Wachowskich (dziś sióstr Wachowskich). Niektóre z eksponatów można kupić, np. suknia Vesper Lynd kosztuje 230 200 zł, a za story boardy z „Łowcy Androidów” (za niewiele ponad 1000 zł).

Aby wygrać jeden z podwójnych voucherów do Galerii Sztuki Filmowej MovieGate trzeba do 19 marca do godz. 9.00 przysłać do nas wypełniony formularz wpisując swoje imię, nazwisko, numer telefonu i wymieniając tytuł przynajmniej jednego polskiego filmu, z jakiego kostium jest eksponowany w MovieGate. Podpowiedź znajdziecie w MovieGate Galeria Sztuki Filmowej.Zgłoś uwagę