Internetowe zapisy na Wrocławski Bieg Niepodległości tylko do 31 października

1 listopada opcja zapisu do udziału we Wrocławskim Biegu Niepodległości za pomocą formularza internetowego zostanie wyłączona. W tym roku po raz pierwszy w stolicy Dolnego Śląska uczestnicy będą mogli pobiec w samym centrum miasta, łącząc w ten sposób radosne celebrowanie z uhonorowaniem najwazniejszych rpizodów historii Rzeczypospolitej. Wrocławski Bieg Niepodległości to nowa propozycja wśród wrocławskich imprez biegowych.


Biegacze wyruszą z Rynku o godzinie 17.00, po czym przemierzą dziesięciokilometrową trasę w centrum miasta, by wrócić na linię mety, położoną nieopodal startu.

Przy trasie, średnio co 2 kilometry, znajdą się punkty z atrakcjami dodatkowymi, przygotowanymi przez partnerów biegu: inscenizacjami historycznymi, spotkaniami edukacyjnymi, chórem wykonującym patriotyczne pieśni oraz wystawą fotografii z przeszłości. Dzięki temu, nie tylko sami zawodnicy, ale i rzesze mieszkańców miasta będą mogły włączyć się w aktywne uhonorowanie 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Każdy z biegaczy otrzyma na mecie pamiątkowy medal w kształcie zarysu konturów Wrocławia, z emaliowaną flaga narodową, godłem oraz wizerunkiem Starego Ratusza na rewersie. Uczestnicy odbiorą w biurze zawodów także śpiewniki patriotyczne oraz koszulki techniczne z długim rękawem, ułatwiające komfortowe bieganie niezależnie od warunków atmosferycznych.

Do 31. października zapisy są dostępne pod adresem www.wroclawmaraton.pl, w zakładce Wrocławski Bieg Niepodległości. Po tym terminie, zgłoszenia będą możliwe jedynie w biurze zawodów – w dniach 09.11.2019-11.11.2019 r.Zgłoś uwagę