Ruszyła rekrutacja na zajęcia judo dla dzieci we Wrocławiu

Od nowego roku szkolnego dzieci w wieku 4-16 lat mają szansę spróbować swoich sił w judo. Klub sportowy Judo Tigers zaprasza na zajęcia oferując nowym zawodnikom bezpłatny pierwszy miesiąc treningów. Rekrutacja potrwa do 31 października.

  • Fot. Judo Tigers

    Fot. Judo Tigers

  • Fot. Judo Tigers

    Fot. Judo Tigers

  • Fot. Judo Tigers

    Fot. Judo Tigers


Treningi zaplanowano w ponad 18 lokalizacjach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Nowe „Tygrysy” mogą przez pierwszy miesiąc trenować i poznawać judo za darmo. Przed zapisami można również uczestniczyć w specjalnych lekcjach pokazowych dla dzieci i młodzieży w kilkunastu szkołach i placówkach sportowych.

Zajęcia poprowadzą trenerzy Judo Tigers. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazję zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat zajęć.

Zajęcia judo dla dzieci i młodzieży – Judo Tigers

Zajęcia judo dla dzieci i młodzieży – Judo Tigers

Zajęcia sportowe / Dla dzieci / Zajęcia dla dzieci
Termin bezterminowo

Miejsce Wrocław - różne lokalizacje wg programu dnia

Zobacz

– Chcemy pokazać, że ten sport łączy w sobie rozwój sprawności fizycznej z kształtowaniem charakteru, nauką dyscypliny i szacunkiem do drugiego człowieka. Stawiamy na naukę poprzez świetną zabawę i zdrową rywalizację – mówi Michał Zamęcki, trener i założyciel klubu Judo Tigers.

Na zajęcia można zapisać się poprzez formularz dostępny na stronie klubu.

Judo Tigers

Judo Tigers to dziecięcy klub sportowy judo, działający na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości od 2010 roku. Młodzi judocy w wieku 4-16 lat trenują pod okiem medalistów Mistrzostw Polski, którzy stawiają na rozwijania pasji sportowej poprzez zabawę.

Przedstawiciele klubu prowadzą zajęcia także w innych miejscowościach na Dolnym Śląsku, m.in. w Oleśnicy, Oławie, Dobroszycach, Marcinkowicach, Strzelinie, Kobierzycach czy Lutyni. Dzieci i młodzież ćwiczą w grupach wiekowych o różnych poziomach zaawansowania.Zgłoś uwagę