Wygrajcie książki od Wydawnictwa Znak Literanova [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości krakowskiego wydawnictwa Znak Literanova. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz powieści „Wszystkie moje kobiety. Przebudzenie” Janusza Leona Wiśniewskiego (Milena, Daria, Ludmiła, Natalia, czy Justyna były przy bohaterze w chwili największej tragedii, mimo że je zawiódł, skrzywdził i zdradzał. Kim był dla nich, a one dla niego. Najbardziej osobista powieść Janusza Leona Wiśniewskiego)

-1 egzemplarz powieści „We wspólnym rytmie” Jojo Moyes (Świat Natashy rozsypał się wraz z odejściem męża. Kiedy bohaterka pomaga spotkanej w dziwnych okolicznościach Sarze, nie przypuszcza, że to zmieni jej życie)

-1 egzemplarz powieści „Człowiek, który widział więcej” Erica-Emmanuela Schmitta (O co zapytałbyś Boga, gdybyś mógł z Nim porozmawiać? Augustin przeżył dziwne spotkanie z postacią, której nie potrafi zdefiniować. Zobaczył ją, bo od dziecka ma szczególny dar)

-1 egzemplarz książki „Na ostro i pod włos. Wszystko, co musisz wiedzieć o sztuce golenia i pielęgnacji zarostu” Rafała Janty (Brodaty drwal, gładko ogolony książę, a może ktoś pomiędzy? Nieważne, do której grupy się zaliczasz – ta książka powie ci, co zrobić, żeby zawsze dobrze wyglądać, z zarostem czy bez niego)

Aby wygrać książki trzeba do piątku 1 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, jaki tytuł nosi najsłynniejsza powieść Janusza Leona Wiśniewskiego i kto zagrałm dwie główne role w jej ekranizacji? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę