Książki od Wydawnictwa Nasza Księgarnia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości warszawskiego wydawnictwa Nasza Księgarnia istniejącego od 1921 roku! Do wzięcia są:

-2 egzemplarze „Małego atlasu ptaków” wrocławskich autorów – Ewy i Pawła Pawlaków, którzy nie tylko napisali tekst i go zilustrowali, ale też wykonali zdjęcia ptaków (nierzadko w swoim otoczeniu), a projekt wzgogaciły rysunki Hani Cisło

-2 egzemplarze książki „Zula w szkole czarownic” Nataszy Sochy z rysunkami Agnieszki Antoniewicz (Zula ma babcię, Wielką Czarownicę Lilianę, która zaprosiła ją do prawdziwej szkoły czarownic, gdzie odbywają się lekcje znikania, latania i zielarstwa)

-2 egzemplarze książki „Retro kuchnia” Anny Włodarczyk (autorka popularnego bloga i kolekcjonerka dawnych książek kucharskich przetłumaczyła stare przepisy na nasze dzisiejsze realia. Efekt? Znakomity, piękna polska kuchnia bajecznie sfotografowana przez samą Włodarczyk)

-2 egzemplarze książki „Grzyby. Dziwne fakty z życia grzybów, o których nie mieliście pojęcia” Liliany Fabisińskiej z rysunkami Asi Gwis (świetny przewodnik po grzybach, które są w wodzie, pod ziemią, na drzewach i w...naszych przewodach pokarmowych, a także na skórze, a do tej pory udało się opisać zaledwie 7 procent gatunków grzybów)

Aby wygrać książki trzeba do piątku 1 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymienić przynajmniej jedną autorkę dawnych książek kucharskich. Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę