Dzieciakowe książki od Wydawnictwa Akapit Press [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 grudnia do godziny 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości łódzkiego wydawnictwa Akapit Press. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz książki „Bartek Wścieklica” Marty Fox (Bartek potrafi sie złościć i bywa uparty, bo...nie ma się kim zaopiekować. Pomogą koledzy i koleżanki z klasy)

-1 egzemplarz książki „List gończy” Andrzeja Żaka z ilustracjami Bohdana Butenki (Dwunastoletni Jakub, który sporo wie o podróżach w czasie, będzie pomagał śledczym Scotland Yardu odnaleźć zagubionych w czasoprzestrzeni wybitnych naukowców)

-1 egzemplarz książki „Hermes 9:10” Ewy Karwan-Jastrzębskiej z ilustracjami Doroty Kobieli, współautorki słynnej animacji „Twój Vincent” (Śledzimy losy Feliksa i jego kota, którzy wyruszają w magiczną podróż, by ocalić Matyldę i uratować cały świat)

-1 egzemplarz książki „Tata ma dziewczynę” Idy Pierelotkin (Dziesięcioletni Kuba przeżywa rozstanie rodziców, w trudnej sytuacji pomaga jednak posiadanie genu optymizmu i nadzieja na nowe wydarzenia)

Aby wygrać książki trzeba do piątku 1 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz wymieniając przynajmniej dwie postaci stworzone przez Bohdana Butenkę? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę