Wygraj bilety na koncert The Black Dahlia Murder [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do soboty (4 lipca) do godz. 23.59


Mamy dla was dwa pojedyncze bilety na koncert The Black Dahlia Murder (zagrają w Klubie Liverpool (ul. Świdnicka 37) 13 lipca o godz. 19.

Amerykański zespół The Black Dahlia Murder to w świecie gitarowego łomotu uznana marka. Istnieje od 14 lat, został założony w 2001 roku w Waterford (Michigan), jego stałymi członkami są wokalista Trevor Strnad i gitarzysta Brian Eschbach. Oprócz nich w aktualnym składzie kapeli występują jeszcze Ryan Knight (gitara), Max Lavelle (bas) i Alan Cassidy (perkusja), dwaj ostatni od trzech lat, Knight od sześciu. Grupa debiutowała w 2003 roku płytą „Unhallowed”.

Aby wygrać bilety (2 pojedyncze) trzeba do 4 lipca do godz. 23.59 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, jaka wytwórnia wydała debiutancki krążek zespołu The Black Dahlia Murder?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę