„#WszystkoGra" w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 25.04 do godz.9

Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kino Na Obcasach "#WszystkoGra" ważne w dniu 26.04 do Multikina Pasaż Grunwaldzki

Taniec, energia, zabawa i rozrywka na najwyższym poziomie! „#WSZYSTKOGRA” to musical z największymi polskimi przebojami, który pokażemy przedpremierowo 26 kwietnia w Multikinie Pasaż Grunwaldzki podczas kwietniowej edycji projektu „Kino na Obcasach”.

Film #WSZYSTKOGRA opowiada o miłości, przyjaźni i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety wspólnie podejmą walkę o rodzinny dom. Odkryją, że są dla siebie źródłem siły i odwagi. Czy to wystarczy, by zmienić zasady gry i znaleźć szczęście? Choreografia, którą opracował Agustin Egurrola i zdjęcia nominowanego do Oscara Pawła Edelmana to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Słowem – musical, na który od dawna czekali polscy widzowie.

Zaproszenia tylko dla pań.

Żeby wygrać bilety należy do 25 kwietnia do godz. 9  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

W jakim teatrze we Wrocławiu grała Kinga Preis?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę