Wrocławskie Dni Rodzinne – zapisy na darmowe warsztaty

Wrocławskie Dni Rodzinne Prudential  to wyjątkowy weekend z wieloma pokazami, animacjami, przedstawieniami i innymi atrakcjami dla dzieci, a także dla ich rodziców. Cała oferta Dni jest bezpłatna, ale na niektóre zajęcia trzeba się tylko wcześniej zapisać – można to robić od 27 kwietnia. I warto się pospieszyć! 

  • fot. ZwalczNude.pl


Oferta I edycji Wrocławskich Dni Rodzinnych, organizowanych przez ZwalczNude.pl, jest bowiem niezwykle różnorodna i zapowiada sporo emocji. Atrakcyjne propozycje to, między innymi, lekcje języka angielskiego z Helen Doron, zajęcia z elementami koszykówki przygotowane przez Basket Kids czy przygoda w escape roomie. W szkole języków obcych Gerelis rodzice będą mogli oddać pociechy pod opiekę Językowej Niani – w czasie  zajęć najmłodsi będą mogli dodatkowo zgłębiać tajniki chemii, fizyki czy geografii. Z firmą TwójRobot.pl dzieciaki zaprogramują robota marsjańskiego, zbudowanego z klocków LEGO Mindstroms, a w Forcie Przygody przeżyją chwile pełne wrażeń, grając w paintballa dla dzieci. Sportbal urodziny na sportowo zaprosi najmłodszych do ogólnorozwojowych gier ruchowych oraz zabaw z dzieciństwa ich rodziców – będzie więc okazja, żeby przypomnieć sobie np. ciuciubabkę. „Skaczące żabki po łące” to natomiast propozycja dla najmłodszych, przygotowana przez żłobek Zaczarowany Melonik. Ponadto, na młodych wrocławian czekają warsztaty teatralne „Dotyk teatru”, trening sportowy taekwon-do, warsztaty kulinarne czy zwiedzanie Muzeum Geologicznego z interaktywnymi zajęciami z cyklu „Jak powstają skały?”. Teraz trzeba tylko „brać, wybierać”! Już dziś zarezerwujcie miejsce na bezpłatnych zajęciach na: www.dnirodzinne.pl/wrocław!

Przypominamy również o Wrocławskim Pikniku Rodzinnym Prudential – na Pergoli przy Hali Stulecia – 22 maja w godz. 11.00-15.00, gdzie będzie można, między innymi, zrobić sobie zabawne zdjęcia w darmowej fotobudce, wziąć udział w zajęciach sportowych, artystycznych, językowych, eksperymentach naukowych i wielu innych. Na młodszych milusińskich czekał będzie Miś Lubiś, na starszych m.in. bohaterowie edukacji finansowej Cha-Ching, rybka MiniMini zaprosi wszystkie dzieci na karaoke oraz do MiniKina przedszkolaka. Piknik odwiedzi też ambasadorka programu – Daria Widawska.

O Wrocławskich Dniach Rodzinnych Prudential – czytaj więcejZgłoś uwagę