Modne dzieciaki na Wrocław Fashion Meeting

Niebawem, 22-23 listopada, kolejna, piąta edycja Wrocław Fashion Meeting, jedyna w Polsce, podczas której odbywają się pokazy mody dziecięcej.

 • moda dzieci

  fot. M. Wieliczko

 • dzieci moda

  fot. M. Wieliczko

 • dzieci moda

  fot. M. Słomiński

 • moda dziecięca

  fot. M.Słomiński


Na wybiegu i na targowych stoiskach w Klubie Biznesowym na Stadionie Wrocław przez dwa dni będzie można zobaczyć, dotknąć i kupić to, co powstaje w pracowniach polskich twórców nietuzinkowej odzieży, obuwia i akcesoriów. Po raz kolejny znajdą się w tej ofercie dziecięce ubrania, dodatki, obuwie oraz zabawki, wyeksponowane w specjalnej strefie KIDS Fashion.

Swoje autorskie kolekcje dla najmłodszych, przeznaczone dla różnych grup wiekowych – od 0 do kilkunastu lat – zaprezentują między innymi: Mavio, Alalaart, Twój Styl, Pralines, Molli, Boccoo Kids, Nikurra, Smili, Loff Loff, MeMola, Collection EL, Knitwits, Krasnoludy Znad Wisły, Broom, Afriq Password, LaCzapaKabra, Ottaviano, Czary Maryś, GugaBaby. Będzie także pokaz na profesjonalnym wybiegu – gdzie małe modelki i modele zaprezentują hity obecnego i przyszłego sezonu.

Podczas Wrocław Fashion Meeting dla siebie będą też mogli wybrać coś wyjątkowego dla siebie mamusie i tatusiowe uroczych maluchów, a także dziadkowie – ubrania, buty, biżuterię, dodatki, akcesoria, handmade, wśród których są doskonałej jakości rzeczy, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach. 

Targi czynne będą w sobotę (22 listopada) i niedzielę (23 listopada) od godz. 11.00 do 20.00. W niedzielę o godz. 13.00 rozpocznie się pokaz mody dziecięcej.

Dostępny będzie bezpłatny parking dla uczestników. Na pierwszych 1500 odwiedzających Wrocław Fashion Meeting czekać będą żele pod prysznic ufundowane przez Original Source.

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań. Jednym z patronów medialnych jest www.wroclaw.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgłoś uwagę