Pokaż swój kolorowy styl i wygraj nagrody!

Pasjonujesz się modą, śledzisz trendy, a dzień bez szałowej stylizacji uważasz za stracony? Pokaż swój styl i zachwyć jurorów podczas kolejnej edycji konkursu „Stylowy Wrocław”, organizowanego w ramach Wrocław Fashion Meeting, największych w południowej Polsce targów i pokazów mody.

  • Wrocław Fashion Meeting

    fot. WFM

  • Wrocław Fashion Meeting

    fot. WFM

  • Wrocław Fashion Meeting

    fot. WFM


Poszukiwania najciekawszej stylizacji odbywają się już po raz piąty, a na twórców najlepszych zestawów czekają atrakcyjne, modowe nagrody. Aby wziąć udział w konkursie należy skomponować kolorową, zimową stylizację, sfotografować ją na własnej sylwetce i przesłać zdjęcie organizatom: konkurs@fashionmeeting.pl do 30 października. Organizatorzy konkursu zachęcają, aby przy tworzeniu własnej stylizacji zainspirować się kolorowym żelami pod prysznic marki Original Source.

Zdjęcia 20 najlepszych stylizacji, wyłonionych w internetowym etapie konkursu, weźmie udział w głosowaniu internautów, które potrwa od 4 do 14 listopada. Zdobywca największej liczby głosów otrzyma nagrodę specjalną. Ponadto autorzy 20 wybranych przez jury stylizacji zaprezentują je na profesjonalnym wybiegu podczas wielkiego finału, który odbędzie się podczas piątej edycji Wrocław Fashion Meeting, w weekend 22 i 23 listopada, w Klubie Biznesowym Stadionu Wrocław, ich starania oceni konkursowe jury. W stylowej rywalizacji na wybiegu udział weźmie w sumie 30 uczestników – 20 wyłonionych na podstawie zdjęć oraz 10 wybranych bezpośrednio podczas targów mody Wrocław Fashion Meeting.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają zestawy kolorowych żeli pod prysznic ufundowane przez sponsora Wrocław Fashion Meeting – Original Source.

Ponadto na półfinalistów, finalistów i zwycięzcę czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez niezależnych projektantów obecnych podczas wydarzenia, między innymi awangardową markę Mr. Gugu and Miss Go, Madisso, a także Jarosława Ewerta. W puli nagród dla uczestników znajdują się również upominki od marek Ana Collection oraz Nelia, bilety do kina ufundowane przez Multikino, kosmetyki i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne na stronie www.fashionmeeting.pl.

mw

 

Zgłoś uwagę