Wielka rekrutacja Panthers Wrocław

Najlepszy polski klub futbolu amerykańskiego Panthers Wrocław ogłosił wielką rekrutację do swojej drużyny. Chcesz zostać zawodnikiem mistrzów Polski? Weź udział w treningu pokazowym i zawalcz o swój angaż.


– Gruby na bramkę? Nie u nas! W futbolu każdy zawodnik ważący powyżej 100 kg to prawdziwy wojownik na boisku. Tu nie ma opcji za duży – im większy, tym lepszy – czytamy na stronie klubu Panthers Wrocław.

Mistrzowie Polski szukają wzmocnień nie tylko do pierwszej drużyny, ale także do niższych klas rozgrywkowych. Aby spróbować swoich sił w tym bardzo dynamicznym sporcie, poczuć adrenalinę i udowodnić swoją przydatność do drużyny należy wziąć udział w treningu rekrutacyjnym, który odbędzie się 17 lutego, o godzinie 14.00, na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

Uprzednio należy jednak wysłać swoje zgłoszenie drogą mailową na adres: rekrutacja@pantherswroclaw.com. Formularz powinien zawierać wiek kandydata, wzrost, wagę i krótki opis dotychczasowego sportowego doświadczenia. Co ważne, każdy może spróbować swoich sił i stać się częścią wielkiego projektu, jakim z pewnością jest cały czas rozwijający się klub Panthers Wrocław.

Dla przypomnienia, wrocławski klub to mistrz Polski z sezonów 2016 i 2017 oraz zdobywca Pucharu Europy. Zgłoś uwagę