Draka dla Dzieciaka. Pomóżmy Dawidowi i Szymonowi

Trwa 15. edycja akcji „Draka dla Dzieciaka”, czyli największego studenckiego projektu charytatywnego w Polsce, która organizowana jest przez Zrzeszenie Studentów Polskich przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. W tym roku pomoc organizowana jest dla trzyletnich chłopców, Dawida i Szymona.

  • fot. mat. organizatora

    fot. mat. organizatora


Draka dla Dzieciaka to cykl imprez charytatywnych i specjalnych wydarzeń, z których cały dochód przekazany jest na leczenie potrzebujących dzieci. W tym roku beneficjentami programu są bliźniacy Dawid i Szymon, podopieczni Fundacji Polsat.

Pomoc dla trzyletnich chłopców

Trzyletni dziś chłopcy przyszli na świat w 30. tygodniu ciąży z wieloma wadami genetycznymi. Dawid cierpi przede wszystkim na wadę postawy, wadę serca, opóźniony rozwój, atopię. Natomiast Szymon jest niepełnosprawny ruchowo, ma zaburzony rozwój mowy, jest nadpobudliwy. Niestety tych schorzeń jest o wiele więcej. Fundusze zebrane w ramach Draki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację chłopców.

Warto podkreślić, że tegoroczna edycja jest już piętnastą w historii, piątą organizowaną we współpracy z Fundacją Polsat. W tym roku w ramach Draki dla Dzieciaka odbędą się:

SOK, czyli studenckie odcinki komediowe

Najstarsze wydarzenie towarzyszące Wielkiej Drace dla Dzieciaka, czyli występ najlepszych komików i stand-uperów w Polsce. 

Studenckie Odcinki Komediowe  online

Studenckie Odcinki Komediowe online

Termin 3 grudnia 2020 19:00

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

Koncert charytatywny

W tym roku na scenie usłyszymy występy dwóch niesamowitych artystów, którzy dostarczą Wam dawkę zachwycającej muzyki i ogrom emocji. 

Koncert charytatywny online – BOVSKA

Koncert charytatywny online – BOVSKA

Koncert
Termin 4 grudnia 2020 19:30

Miejsce Wydarzenie online

Zobacz

Eventy franczyzowe

To wydarzenia organizowane we współpracy z partnerami akcji. Dzięki uprzejmości właścicieli lokali gastronomicznych, miejsc kultury oraz rozrywki, część zysków z ustalonego dnia przekazywana jest na wsparcie zbiórki. W ramach eventów nie zabraknie wydarzenia „jedzeniowego” czy kulturalnego, organizowanego we współpracy z Kinem Nowe Horyzonty.

Szczegóły na temat Eventów Francyzowych w wydarzeniu na Faceboku.

Akcję można także wesprzeć bezpośrednio poprzez portal zrzutka.pl.Zgłoś uwagę