Weekendowe atrakcje we wrocławskim aquaparku

W najbliższy weekend (14-15 lipca) na gości aquaparku czeka mnóstwo atrakcji. Sami sprawdźcie, z czego możecie skorzystać, wybierając się do Wrocławskiego Parku Wodnego.

  • fot. Aquapark Wrocław


Na spragnionych adrenaliny czeka surfing ze sztuczną falą, który okazał się absolutnym hitem lata. – Zainteresowanie tą atrakcją przerosło nasze oczekiwania – mówi Anna Hejno, rzeczniczka prasowa wrocławskiego aquaparku.

Z surfingu korzystają najchętniej nastolatki, choć nie brakuje gości w różnym wieku. Opanowanie podstaw bodyboardingu nie jest trudne – dzieci po krótkim szkoleniu pływają na fali, jakby robiły to od urodzenia. Najlepsze wyniki osiągają ci, którzy uczestniczą w AquaWakacjach, czyli zorganizowanych półkoloniach.

– W ramach zajęć codziennie spędzają na surfingu 2 godziny, więc po tygodniowym kursie to już niemal profesjonaliści! Surfing dostępny jest codziennie od godz. 11.00 do 19.00. W dodatku po 19.00 można także skorzystać z pakietu premium, czyli indywidualnych zajęć na surfingu. Taka opcja jest szczególnie popularna wśród prawdziwych pasjonatów tego sprotu – dodaje Anna Hejno.

fot. Aquapark Wrocław

Dzieje się wiele

W sobotę od 13.00 do 14.30 na terenach zewnętrznych Aquaparku Wrocław goście spotkają znaną wrocławską youtuberkę – SO Kaykę. Kayka prowadzi warsztaty taneczne z kubańskiej salsy i reggeatonu w nietypowych warunkach – tym razem bowiem latynoskie rytmy tańczone będą w basenie.

Nie zabraknie szaleństw w wodzie, gdyż codziennie można skorzystać z kul do zorbingu umieszczonych w specjalnym basenie, a także popularnych dmuchańców. Do dyspozycji gości Basenów Rekreacyjnych będą ustawione na terenach zewnętrznych dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchany domek do skakania oraz plac zabaw w stylu rycerskim. 

Na basenie pływackim znajduje się z kolei długi na niemal 20 metrów dmuchany tor przeszkód. Czy uda się pokonać go suchą stopą? Sami sprawdźcie. Na spragnionych sportowych emocji czekają także turnieje wodnej siatkówki z atrakcyjnymi nagrodami.

Aquapark – wakacyjne atrakcje

Aquapark – wakacyjne atrakcje

Zajęcia sportowe / Eventy / Dla dzieci / Dla wszystkich
Termin od 23 czerwca 2018 08:00 do 2 września 2018 23:59

Miejsce Aquapark Wrocław

Zobacz

Najmłodsi docenią na pewno możliwość wzięcia udziału w wyścigach mini-łódek, animacjach czy rodzinnym turnieju przeciągania liny. Cały weekend jak zwykle dostępne będzie stanowisko do malowania twarzy.

Weź udział w konkursie! Wygraj jeden z trzech rodzinnych biletów do wrocławskiego aquaparku.Zgłoś uwagę