Warsztaty Taco z Piotrem Kucharskim [ZAKOŃCZONY]

Już w sobotę (8 lipca) w Magnolia Park odbędą się warsztaty kulinarne z Piotrem Kucharskim. Znany kucharz przygotuje taco, czyli jedno z popularniejszych dań kuchni meksykańskiej. Już wiemy, kto wygrał zaproszenia na te oryginalne warsztaty.  


Piotr Kucharski jest zwycięzcą konkursu „Gotuj o wszystko”, ekspertem kulinarnym telewizji śniadaniowej, autorem książek i założycielem studia kulinarnego we Wrocławiu. W sobotę w Magnolia Park da pokaz swoich umiejętności i na oczach uczestników przygotuje jedno z popularniejszych dań kuchni meksykańskiej – taco. Początek warsztatów o godz. 12.00.

- Kuchnia meksykańska jest różnorodna, jak różnorodny jest sam Meksyk. Kusi kolorem, smakiem przypraw i rozmaitych aromatów, a przy tym ma wiele pozytywnych właściwości zdrowotnych. Najwięcej jej produktów skosztujemy w taco. Jaka będzie interpretacja tego dania w wykonaniu Piotra Kucharskiego? Odpowiedź poznamy już w sobotę – mówi Karolina Bakuńska Mr Chilly  Mexican Grill w Magnolia Park.

Spotkanie będzie okazją, by samemu odkryć uroki kuchni tego rejonu świata i pod okiem mistrza zdobyć nowe umiejętności. 

- Jestem przekonany, że wskazówki Piotra Kucharskiego zainspirują uczestników wydarzenia do przygotowania prostych i smacznych dań kuchni meksykańskiej - mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Lista zwycięzców 

Przysłaliście w naszym konkursie kilkadziesiąt zgłoszeń. Spośród nich wyłoniliśmy parę zwycięzców. Zaproszenia do udziału w warsztatach wygrywają:

Julita P...

Maciej T...

Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie w sprawie odbioru zaproszeń. 

„Warsztaty Taco z Piotrem Kucharskim w Mr Chilly”

Magnolia Park - Wrocław, ul. Legnicka 58

8 lipca 2017 r., godz. 12.00 –15.00

 

Magnolia Park jest największym centrum handlowo-rozrywkowo-rekreacyjnym na Dolnym Śląsku. Łączna powierzchnia handlowa obiektu wynosi 100 tys. mkw. Jest tu 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych. Zgłoś uwagę