Powieść od „Z książką Ci do twarzy” – partnera akcji #czytamwroclaw [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do piątku 25 września do godz. 9.00.


Nie mogliście przyjść do Centrum Handlowego Magnolia na naszą akcję #czytamwroclaw (organizowaną wspólnie z projektem „Z książką Ci do twarzy” Magnolii)?

W naszym specjalnym konkursie możecie wygrać wakacyjne powieści. Do wzięcia jest tym razem:

Książka „Zagubieni w Neapolu” Heddi Goodrich od Wydawnictwa Zysk i S-ka 

Przejmująca historia o pierwszej miłości i niesamowitym mieście, napisana w duchu neapolitańskich powieści Eleny Ferrante.

Wiadomość, którą Heddi otrzymuje od Pietro kilka lat po opuszczeniu Neapolu, wywołuje u niej lawinę wspomnień i z powrotem przenosi do studenckich lat spędzonych w tym pięknym mieście, które na zawsze pozostanie w jej pamięci.

Książka Heddi Goodrich osadzona w zabytkowej scenerii Quartieri Spagnoli – Dzielnic Hiszpańskich Neapolu – opowiada o szukających miłości młodych ludziach i tętniącym życiem, pełnym namiętności mieście, które urasta tu do rangi prawdziwego bohatera. Dla Amerykanki Heddi Neapol staje się symbolem miłości i młodości, miejscem zderzenia z inną kulturą i językiem, natomiast dla jej włoskich przyjaciół – uosobieniem wolności i ucieczki z rodzinnych domów. 

Jak wygrać książkę

Nagrodę wygra piętnasta osoba, która do piątku 25 września do godz. 9.00 przyśle prawidłową odpowiedź na pytanie, kiedy #czytamwroclaw organizowało akcję czytelniczą w Centrum Handlowym Magnolia? 

Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę