Trwają Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD

Dachy, okna i ogrody w Hali Stulecia


Innowacje w budownictwie i ekologiczne rozwiązania - na to w tym roku postawili organizatorzy.

- Mamy 235 wystawców głównie z Dolnego Śląska, ale również z całej Polski - mówi Katarzyna Garstka, komisarz targów. - Tematyka bardzo szeroka, od aranżacji wnętrz, przez design, wyposażenie, ogrodnictwo po budownictwo. Jednym słowem wszystko, co potrzebujemy do zbudowania domu, wyposażenia i wykonania przydomowych aranżacji.
Oprócz stoisk można również zobaczyć pokazy parkieciarzy, płytkarzy, pokazy malowania i tynkowania, w programie także porady architektów.
 
Główną atrakcją tegorocznych targów jest usytuowany pod Iglicą domek, wybudowany wspólnie przez 22 biorących udział w targach wystawców.
 
Frekwencja dopisuje. Organizatorzy przewidują, że w tym roku pobiją ubiegłoroczny rekord i targi odwiedzi ponad 10 tysięcy osób.
 

Targi Budownictwa Tarbud

 
Tarbud to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce. Targi każdego roku gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, stając się platformą wymiany doświadczeń między producentami, specjalistami w poszczególnych branżach i klientami.
 
 
BILETY dostępne w dniu wydarzenia w kasach biletowych:
- 15 zł - normalny
- 10 zł - ulgowy (młodzież szkolna/studenci do 26 r.ż., emeryci i renciści)
- 5 zł - grupowy (grupy szkolne/studenckie, min. 10 osób na liście opieczętowanej przez szkołę/uczelnię)
 
W niedzielę targi można odwiedzać od godz. 10.00 do 17.00.
 
UJ
 


Zgłoś uwagę