Trening z Aquapark Wrocław – trening brzucha [WIDEO]

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę, ale brakuje ci podstawowej wiedzy i motywacji do ćwiczeń? Co z tego, że skończyło się lato.... To właśnie najlepszy czas, by odpowiednio przygotować swoje ciało do kolejnych wakacji, na których z dumą zaprezentujesz wysiłki swojej pracy. Przygotowaliśmy filmy instruktażowe, które pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces.


We współpracy z wrocławskim Aquaparkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników cykl filmów instruktażowych, które zdradzą tajniki dbania o zdrowie, kondycję i smukłą sylwetkę. Do świata fitness wprowadzą nas instruktorzy Aquaparku Wrocław. Pokażą czytelnikom, w jaki sposób przeprowadzić rozgrzewkę, jak wykorzystać kilka minut na kompleksowy trening, a także wskażą najskuteczniejsze ćwiczenia na dane partie mięśniowe.

Trening mięśni brzucha

Po rozgrzewce i tabacie przyszedł czas na kolejny trening. Tym razem przedstawiamy instruktażowy film, na którym trenerka Klaudia z wrocławskiego Aquaparku pokaże, jak trenować mięśnie brzucha.

Na wstępie należy zaznaczyć, że żadne, nawet najbardziej wyszukane i najintensywniejsze ćwiczenia mięśni brzucha, nie są w stanie zastąpić odpowiednio zbilansowanej diety. Trening mięśni brzucha powinien być poprzedzony rozgrzewką-nie gorszą niż przed treningiem innych partii umięśnienia. Twoje mięśnie skośne brzucha, wewnętrzne i zewnętrzne, pomagają przy zginaniu tułowia i odpowiadają za jego rotację. Są dla nas niezbędne!

Przekonajcie się sami. Zgłoś uwagę