Trening z Aquapark Wrocław – tabata [WIDEO]

Chcesz zadbać o swoją sylwetkę, ale brakuje ci podstawowej wiedzy i motywacji do ćwiczeń? Co z tego, że skończyło się lato.... To właśnie najlepszy czas, by odpowiednio przygotować swoje ciało do kolejnych wakacji, na których z dumą zaprezentujesz wysiłki swojej pracy. Przygotowaliśmy filmy instruktażowe, które pomogą Ci osiągnąć upragniony sukces.


We współpracy z wrocławskim Aquaparkiem przygotowaliśmy dla naszych czytelników cykl filmów instruktażowych, które zdradzą tajniki dbania o zdrowie, kondycję i smukłą sylwetkę. Do świata fitness wprowadzą nas instruktorzy Aquaparku Wrocław. Pokażą czytelnikom, w jaki sposób przeprowadzić rozgrzewkę, jak wykorzystać kilka minut na kompleksowy trening, a także wskażą najskuteczniejsze ćwiczenia na dane partie mięśniowe.

Tabata

Po rozgrzewce przyszedł czas na pierwsze poważniejsze treningi. Tym razem przedstawiamy instruktażowy film, na którym trenerka Klaudia z wrocławskiego Aquaparku pokaże, jak korzystając z uroków krótkiego treningu szybko spalić tłuszcz i poprawić kondycję. To tylko 4-minutowy trening, który z powodzeniem zastąpi wielogodzinne tygodniowe sesje na siłowni. Jest to prosta idea, która w głównej mierze opiera się na interwałach. Poprawia jednocześnie wydolność aerobową i anaerobową.

Przekonajcie się sami:



Zgłoś uwagę