„The Audience” z Helen Mirren w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 6.05 do godz.9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na teatr "The Audience" ważne w dniu 09.05 do Multikina Arkady Wrocławskie.

British Council i Multikino zapraszają na retransmisję spektaklu „The Audience”. Sztukę w ramach cyklu „Scena brytyjska na dużym ekranie” będzie można zobaczyć 9 maja w Multikinie Arkady Wrocławskie. o godz.19.

Spektakl w reżyserii Stephena Daldry („Billy Elliot”, „Godziny”) nagrany został w czerwcu 2013 roku w Gielgud Theatre w Londynie. W roli głównej zobaczymy nagrodzoną Oskarem Helen Mirren, którą ostatnio fani mogli oglądać na dużym ekranie w filmie „Złota Dama”.

 O spektaklu:

Przez 60 lat Królowa Elżbieta II spotykała każdego ze swych dwunastu premierów na cotygodniowej prywatnej audiencji w Pałacu Buckingham. Obie strony trzymały się niepisanej zasady, że to, co zostało powiedziane podczas tych audiencji, nie zostanie powtórzone poza pałacem. „The Audience” przedstawia wyobrażenia na temat tych spotkań, prezentując jednocześnie losy Królowej Elżbiety II od momentu kiedy jest młodą matką, aż po jesień życia. Spektakl dokumentuje również przemiany polityczne i społeczne. 

Spektakl zobaczymy 9 maja o godz. 19:00 w Multikinie Arkady Wrocławskie. Pokaz w wersji oryginalnej z polskimi napisami.

Żeby wygrać bilety tzreba do 6.05 do godz.9  wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Jakie psy najbardziej lubi królowa Elżbieta II?


Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.

 

 
Zgłoś uwagę