Targi mieszkaniowe w Hali Stulecia

Impreza już w najbliższy weekend

  • Targi Dom Mieszkanie Wnętrze odbędą się w Hali Stulecia

    Targi Dom Mieszkanie Wnętrze odbędą się w Hali Stulecia


W sobotę i niedzielę każdy, kto myśli o kupnie własnego lokum, będzie mógł znaleźć coś dla siebie. W Hali Stulecia odbędzie się bowiem wiosenna edycja targów „Dom Mieszkanie Wnętrze”. Podczas targów po raz pierwszy zastosowany zostanie nowy projekt aranżacji przestrzeni: Inspiracje Mieszkaniowe.

– Ma on ułatwić zwiedzającym przemieszczanie się po targach dzięki specjalnemu podziałowi wszystkich ofert wystawców na poszczególne grupy: „Mieszkanie na start”, „Mieszkanie dla rodziny”, „Mieszkanie za miastem”, „Gdy dzieci dorosną”, „Unique space” oraz „Mieszkanie dla Młodych”, gdzie zainteresowani znajdą oferty lokali spełniających wymogi tego programu – wymienia Aleksandra Sośnicka z firmy redNet Media organizatora targów. – Dodatkowo wszystkie grupy ofert zostaną podzielone według dzielnic, tak aby maksymalnie ułatwić zwiedzającym szybkie dotarcie do interesujących ich mieszkań – dodaje Sośnicka.

Na stronie organizatora można pobrać bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi. W sobotę i w niedzielę będzie można także kupić bilet w kasach – 10 zł ulgowy i 15 zł normalny.

arcZgłoś uwagę